Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen plussz vitamint ajánlotok?

Milyen plussz vitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sokszor türelmetlen és ingerült vagyok, és ez a gyerekeken csapódik le.

Mit szedjek?


2010. jan. 27. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Magne B6!
2010. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.En is pont ilyen szoktam lenni szedtem magne b6 ot de na biztos hasznalt valamit de en parositottam anti stresz tablettaval is.Szedtem tob mint egy honapig kb masfel dobozzal,mostmar kalcium ,d es magne b6 vitamint szedek.De en ugy gondolom hogy azert nagyon kell sajat magadnak is uralkodnod magadon ,es akkor segit csak a tabi,en erre jottem ra mert eddig vartam a sult galambot.En is mindig a ferjemen es a lanyomon toltottem ki sott van hogy kilyon rajtam meg de nem olyan sokszor mint azelott. 16 hos kislany anyuja. Udv. Es kivanok sok-sok turelmet.!!
2010. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!