Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhes vitamint ajánlot...

Milyen terhes vitamint ajánlotok pajzsmirigy beteg 7 hetes kismamának?

Figyelt kérdés
Amiket reklámoznak nem jó, mert van benne jód és megzavarja a beállított pajzsmirigy-működésemet. Tanácstalan vagyok és a nődoki meg 15.000 Ft-os biovitamint ajánlott, de ez csak egy havi adag és nagyon drága.
2011. máj. 27. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Jód a Gravidában van, de arra sok kismama érzékeny (=kihányja), így ne bánd.

Nekem alulműködésem van, L-Thyroxint szedtem (és szedek most is), én az Elevitre szavazok, a Femibion nagyon drága és szerintem annyival nem jobb.

2011. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is PM alul működésem van.Elevitet szedtem, minden rendben volt.

2011. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is alulmüködésem van. Az Elevitet nem ismerem, nincs benne egyáltalán jód?
2011. máj. 27. 18:15
 4/8 sumergo ***** válasza:
Elevitben nincs jód.
2011. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben az egyben nincsen jód. Nekem jódhiányos alulműködésem van, és ezért nekem meg jódos vitamint kell ennem. Az Elevitet abbahagyatták.
2011. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is alulmüködésem van én az Eurovit kismama vitamint szedtem és szedem is jelenleg!Semmi bajunk nem volt és nincs is és végig nagyon szép volt pajzsmirigy eredményem!

Üdv 33 hetes kismami

2011. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is alulműködésem van. L-thyroxint szedtem és Elevitet. 11 hója szültem. Minden okés volt.
2011. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!