Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A dm-ben a 10 pontos kuponok...

A dm-ben a 10 pontos kuponok között szokott saját márkás is lenni? A 75 pontos kupont használhatom saját márkásra is?

Figyelt kérdés
Most kezdtük el használni, és kíváncsi lennék. Extra pontot mi után lehet kapni? Lehet ezt valahonnan tudni mikor miért jár extra pont?

2014. nov. 8. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szokott lenni.

Bármire felhasználhatod, akciós termékre is.

Ha feliratkoztál a hírlevélre, akkor mindig tudni fogod mi után jár extra pont.

2014. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Évek óta dm rajongó és függő vagyok :D Leírom neked:

- minden hónap első csütörtök-péntekjén van ingyenesen, pont nélkül letölthető 10% végösszegi kupon a dm facebook oldaláról (érdemes őket követni!) 2000 Ft feletti vásárlás esetén beváltható, és csak ezen a két napon

- bár most sok változás volt, de eddig 2 éven át így nézett ki az extra pontok menete: minden páratlan hónapban van extra pont, (először extra 100 pont 4000 ft felett, aztán dupla pont, váltakozva) tehát: január, május, szeptember hónapokban 3 hetet adják az extra 100 pontot, március, július, november hónapokban van a dupla pont.

Általában előtte pár nappal az oldalukon, vagy a face-n kiírják.

Most októberben volt szülinapi ponteső: minden héten más és más márkák vásárlása esetén ötszörös pontokat írtak jóvá.

Ha még nincs beváltható pontod a vaterán rengeteg kupont lehet vásárolni. Termékkuponokat fillérekért lehet venni, végösszegit legutóbb 900 Ft-ért vettem, jokert meg 750 ft-ért. Nekem még így is megéri, mert két pelenkás gyerekem van, egyszerre veszek mondjuk 4 csomag pelenkát (5800 ft/db) meg egyebeket is. A kuponok kerültek 4000 ft-ba elsőbbségi postával, a dm-ben meg spóroltam 8400 ft-ot csak a pelenkákon. Plusz amit még vettem 15 ezerért, abból is lejött 15%. És végre tudtam megint pontokat gyűjteni. :)

2014. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat!

Kedves 2. válaszoló neked külön köszi a részletes leírást. Figyelni fogom a dolgokat!

2014. dec. 22. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Mától van az extra 100 pont 2 héten keresztül. :)

És a facebookról letölthető a ma és holnap beváltható 10 % végösszegi kupon. :)

2015. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont ma voltam, és megkaptam a 100 pontot :) és pont ma dobtak be szórólapot is :) lehet egyszer még elmegyünk amíg tart a 100 pontos akció :)
2015. jan. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!