Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a csípés...

Szerintetek ez a csípés jellegű folt mitől lehet? (kép)

Figyelt kérdés

Kép itt:

[link]


Kislányom dereka-feneke vagy 20 csípéssel, ami már múlik el. De minden nap új csípést látok a lábán.

Nem viszket neki.

Mintha hólyagos lenne a közepe, bár a képen mintha gennyes lenne.

Vagy kiütötte valami kaja?



2014. nov. 14. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg alaposan az ágyneműt, a derékaljat, az ágyat és az ágy környékét. Ilyenkor ősszel a lakásba sok rovar behúzódik és ők is éhesek.
2014. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt hasonlo Nagy csipesem vagyis csipeseim amikor meg kisgyerek voltam.az bolha volt.de nekem nagyon viszketett...
2014. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Internetes képek alapján én is bolhára tippelek, de nem viszket neki egyáltalán.


A cuccait bevágom 95 fokba a mosógépbe holnap. Bár a matraccal nem tudom, mit kezdjek, marad a porszívó. Szerencsére 2 nap múlva átköltözünk új helyre. Remélem nem visszük magunkkal, bármi is az.

2014. nov. 14. 21:31
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek viszket a bolha, viszont én nem erre gondolnék. A bolha nem egyet csíp, hanem szép sorban többet, látszik, hogy merre haladt. Ha így rendeződnek sorokra, félkörökre a csípések, akkor valószínűleg az, de ezen a képen nem látom ezt.
2014. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Szerintem sem kell feltetlen mindenkinek viszketni a bolhacsipesnek.nekem a szunyogcsipes is nagyon viszket,anyumnak meg szinte abszolut nem.De az teny hogy nekem is inkabb egy kupacba voltak.
2014. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha bolha, akkor lehet venni állatboltban spray-t, amivel le lehet fújni a dolgokat. Pl az állat fekhelyét, vagy bármit, ezek direkt olyanok, amivel magát az állatot nem is szabad befújni.
2014. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet pókcsípés is.
2014. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ez pedig nagyon bolhacsípés gyanús!!


nem mindig csípnek "vonalakban" ismerősék is megjárták, és mindig egy-egy csípés lett rajtuk


a feneke arra utal, lehet bele is ült egy bolhafészekbe


(állítólag egy bolha, napi 250-et petét is elszórhat és akkor kelnek ki, ha vért éreznek és ugranak egyből. nehezen takarítható helyeken, ahol akár egy porcsík meghúzódik, oda bújnak)

mindent ecettel öblíteni, de akár még a gyerek fürdővizébe is mehet kicsi, de ágyra, kanapéra is, húzni át minden ágyneműt, meg venni emberbarát irtószert és azzal még felmosni is, még az az inváió előtt ki kell irtani.

2014. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És napi több porszívózás, a gyerek ágya körül, alatta, a matracot is. Ha nincs állatotok, akkor oda is befészkelhetett.
2014. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak kb. 2 honapja volt ugyan ilyen neki sem viszketetett. Mi is atneztunk, attakaritottunk mindent meg az agyat is szetszedtuk de semmit nem talaltunk. En levittem dokihoz mert volt 1-2 ami olyan volt mintha gennyes lenne. A doki azt mondta valoszinuleg pok csipes es az terjedt el rajta azt mondta eleg ha 1-2 helyen megcsipi es ilyen reakciot valt ki. Ilyen fekete pokrol van szo mert vegul megtalaltuk a szekreny mogott mert mar azt is elhuztuk. Nagyon undorito egy dog. A doki antibiotikumos kremet irt ki meg betadinevel kellett a csipeseket ecsetelni. A sima csipes utani krem nem hatott semmit
2014. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!