Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermek/baba szépségverseny...

Gyermek/baba szépségverseny online?

Figyelt kérdés

Gondoltam facebookos oldalakra,vagy ilyesmi

Szeretnék nevezni ,de nem tudom hova.



2014. nov. 16. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Egy újabb unatkozó, elfogult gyeses anyuka, aki jobb elfoglaltságot nem találván benevezi a gyerekét a létező összes szépségversenyre, majd zaklatja az ismerőseit, h szavazzanak a gyerekére. Ha nem szavaznak, mert már a tökük is tele van a lájk-és szavazatkuncsorgó anyuciktól, vagy épp csak úgy gondolják, h nem épp Izéke a legszebb a nevezők között, akkor meg megy a gyerekes hiszti, sértődés.
2014. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem tenném, semmi értelme.

Egyrészt minden gyerek szép. Amelyik nem (ilyen nincs, de tegyük fel, hogy van), az is, a saját szüleinek, nyilván.

Az ilyeneket mindig az nyeri, akinek több ismerőse van, aki hajlandó lájkot dobni; vagy az, aki rájön a rendszer gyenge pontjára és ír egy scriptet.

És akkor, ha nem ti nyertek, szomorú leszel, hogy a babád csúnya.

NEM AZ.

De most őszintén, kell ez neked?


Szóval nagyjából egyetértek az elsővel, csak most nem vagyogk sarkosan fogalmazós kedvemben. :)

2014. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Annó 5 éve én is nevezgettem a fiam online versenyekre, mert mindenki szerint, persze szerintem is gyönyörű baba volt. Sokkal szebb volt a "reklámarc" gyerekeknél is, akik a pelenkán, bébiételeken, stb. vannak...lényeg az, hogy beneveztem pár helyre, és a tapasztalatom az, hogy megy a csalás mindenütt!!! Nem sértődöttségből mondom. Az informatikus apukák a nyerők, akik meg tudják hackelni a szavazatokat. Fél órán belül 1-2 ezressével nőttek a szavazatok egy-két gyerekre. Végül az egyik helyen ki is írták, hogy ugyanarról az IP címről érkeztek a nagyobb pontú szavazatok. Szóval köze nincs ezeknek a versenyeknek az igazságossághoz, vagy a szépséghez.
2014. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A facebook-os versenyeknek semmi értelme, mert csak az nyer akinek sok ismerőse van. Szóvalé lájk gyűjtős versenybe semmiféleképp ne nevezz be.
2014. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem gyeses anyuka vagyok hanem testvér :)
2015. jan. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!