Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! A terhesség alatt...

Anyukák! A terhesség alatt rajtatok maradt kilók leadásában tett erőfeszítéseitekben támogat a férjetek?

Figyelt kérdés

Az én férjem például veszekedést kezdeményez mikor a futógépen vagyok, hogy mennyire zavaró neki amit teszek, mert sokáig tart, sok helyet foglal a gép, azzal fenyegetőzik, hogy kiteszi az udvarra.

Két szintes házban lakunk, bőven van hely, megtehetné, hogy a gyerekekkel elmegy egy másik szobába, mégis körülöttem szaladgálnak és a férjem azt mondja fegyelmezzem őket én, szálljak le a gépről.

Mikor boldogan újságoltam, hogy hogyan haladok már mennyit bírok az edzés alatt leintett, hogy ne beszéljek róla, őt nem érdekli.

Sajnos nagyon szükséges a fogyás, már az egészségemet veszélyezteti a rajtam lévő túlsúly.


2014. nov. 16. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem támogat: ha elmegyek futni, vagy átmegyek a másik szobába tornázni, akkor simán támogat, sőt büszke rám.

De ha ott van mellettem tuti előkap egy kis chipset, vagy egy kis szalonnát, és azt "nassolja". Én meg csak nézek... :)

Na, de ez alapvetően nem rosszindulat, csak figyelmetlen.

De támogat a fogyásban, az edzésben.

2014. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A férjed elég szánalmas valaki.


De ettöl függetlenül miért nem olyankor csinálod, amikor nincs otthon, illetve miért nem viszed át a gépet másik szobába? Akkor kevesebb gond lenne emiatt

2014. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ma vasárnap volt és egész nap itthon volt.

A gép pedig itt fér el a legjobban egyezményesen került pont ide.

2014. nov. 16. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a férjed is túlsúlyos és inkább az zavarja, hogy ő nem képes tenni ellene?

Mert ez a hozzáállás nem éppen házastársi.

Az első terhességem után 14 kiló maradt rajtam. A férjem velem együtt diétázott, fogyott is szépen. Amíg edzeni jártam vigyázott a kisfiunkra.

Most várom a második babát, és sokszor siránkozok, hogy megint mennyit híztam. Már most támogat, mindig mondja, hogy ne aggódjak, a múltkor is lement, most is le fogok fogyni, mert ügyes vagyok. :) Egyek nyugodtan, ne maradjak kívánósan.

Szerintem most is velem fog diétázni, mert időközben leszokott a cigiről (már vagy 2 éve) és újra van rajta jó pár kiló.

2014. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő is túlsúlyos.
2014. nov. 16. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Én este, altatás után járok futni egy kivilágított, őrzött pályára. A férjem támogat és ö is örül, ha sikerélményem van. Ráadásul teljesen felfrissít és a hangulazom is jobb a sporttól. Már egyszer-egyszer elmentem futóversenyre is, akkor ő volt itthon a gyerekekkel. De ha itthon lenne futópadunk, lehet, hogy még jobban is örülne, hogy nem kell elmennem. De nem férne el. Nem értem, hogy neked nem jár ennyi kikapcsolódás? A gyereknevelésből nem nagyon tudsz szabira menni és a munkaidőd se jár le.
2014. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rajtam nem igazán van plusz,de naponta edzek(100 felülés+30 perc taposó-gépezés),hogy karban tartsam magam(3 gyerek van).A férjem állandóan dicsér,és egyáltalán nincs ellenem/ellenére a dolog.Elég tapló érjed van,ne haragudj.
2014. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érjed=férjed
2014. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tàmogat mert nem szeretné ha visszafogynék. 20 kilót szedtem fel abból mèg 7 maradt. Engem zavar neki tetszik. Ezen szoktunj vitatkozni mindig.
2014. nov. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!