Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SEGÍTSETEK! 10 hetes terhes...

SEGÍTSETEK! 10 hetes terhes vagyok, és többször is hánytam vért. Ma reggel is. Nem tudom mitől van, az orvos azt mondta, hogy ez rendellenes és baja lehet a gyereknek de nem tett semmit. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
kórház!!!!!!!!!
2013. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is hánytam véreset a terhességem elején, nekem attól volt, hogy a torkomat felmarta a sav. Nem csíp a torkod?
2013. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet, kórház, nem gyakori kérdések. Remélem nincs semmi baj. Viszont lehet, hogy nem akkora a baj, lehet, hogy csak erősebb reflux tünet, nem hánytál mostanában többet? Ilyenkor előfordul a sok hányástól, főleg aki a refluxra hajlamos. De mindenéppen lásson orvos, egy gyomortükrözéssel könnyen kideríthető.
2013. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem olyan dolog, amiről itt kell csevegni! Ügyelet! Most! (eü-s vagyok)
2013. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj hogy mi történt, remélem semmi vész nem lesz!
2013. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz veled. Már biztos dokinál vagy. Írj majd.
2013. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Többször is hánytam már vért ... Amikor elöször hánytam akkor mentem az ügyeletre, onnan beutaltak a sürgősségire , hogy megfigyeljenek stb és akkor derült ki hogy terhes vagyok és nem kellett bent maradjak... De most megyek úgyis az orvoshoz, és megkérdezem mitől van...
2013. márc. 14. 10:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Milyen mennyiségű volt a vér? Élénk színű? Hányszor hánytál csak vért?

Minden féle képen menj azonnal az ügyeletre!!! Lehet csak a sav marta fel a torkod, de lehet nyelőcső vérzésed is! Hidd el, ez nem vicc! Tudom miről beszélek, sajnos... :(

2013. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szia voltál dokinál már?
2013. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyomorfekélyed van. Ami biztos, hogy orvosi segítségre van szükséged! Jobbulást!
2013. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!