Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is úgy, hogy mióta...

Van más is úgy, hogy mióta megszületett a gyereke, abszolút nem, vagy csak nagyon ritkán kívánja a szexet több hónap/év után is?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem. Előtte teljesen egészséges és normális mértékben kívántam a szexet, az előző kapcsolataimban, és a jelenlegi társammal (a gyerek apjával) is. Terhesség alatt még jobban, aztán megszültem, és nem kívántam. Betudtam annak,hogy biztos a fáradság, a lelki-fizikai változások,de már ennyi idő után elvileg vissza kellett volna térnie..most kb. havi 1-el elvagyok,és nem ilyen voltam..de nem csak a párommal nem kívánom, abszolút eszembe nem jutna, hogy mással talán igen. Mert mással se. Elromlottam? Visszatér valaha? Kérlek,ha ti is jártatok így,osszátok meg,hogy meddig volt ez az állapot,és hogy sikerült a "réginek lenni" már ha sikerült..köszi a segítséget

2014. nov. 18. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Kisfiam már 15 hónapos, de már én sem kívánom úgy a dolgot, mint azelőtt. Pedig még terhesen is állandóan rámásztam a férjemre. De azóta szinte sosem. Mondja is a férjem, hogy mi lett velem. Eleinte én is betudtam a fáradtságnak és a nagy fájdalomnak, de nem tudom miért nem áll már helyre.Pedig átalussza az éjszakát.Nincs kedvem belekezdeni, inkább úgy vagyok, hogy aludnék. Még ez az elején oké is volt, alig vártam, hogy gyorsan elaludjak, mert 2-3 óra múlva kelt, és hogy addig is pihenjek, de mondom már ez sincs és mégsem jött meg a kedvem.Remélem rendeződik,mert ez így nem jó.Főleg a férjemnek,mert szerintem én évekig is ellennék szex nélkül.
2014. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 éves. Egyáltalán nem kívánom a szexet, eszembe sem jut. Pedig terhesség előtt minden szép és jó volt, heti 3-4 alkalom... Most havi 1x. A rekord az 7 hét kihagyás volt. Egyszerűen nem tudom rávenni magam. A párom nem érti meg h megváltozott valami és azért nem akarok szexelni. Ha havonta 1x-2x sikerül a dolog, gondolhatod h nem én vagyok a kezdeményező. Jobb lehetne már :(
2014. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok nő van így, és ha nem is természetes, de érthető folyamat. A szülésig minden figyelmed, szerelmed, érzésed és érzelmed a férjed felé irányult. Aztán megszületik a jövevény, aki jóformán minden gondolatodat lefoglalja. A férjed jóformán eszedbe se jut. Jó, hogy van, de érzelmileg nincs rá olyan szükséged, mint régen volt.
2014. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem a feleségemmel van ez így, amióta a 2. lányunk megszületett max, havi egyszer kívánja a szexet, de volt hogy az is kimaradt és orgazmus nélkül megvolt még 3-4 hónapig....Már 3.5 éves a kislány és semmi változás, pedig nagyobb ház, nyugodtabb élet, és már sokszor beszéltem neki erről, hogy mi történt vele, de igazán nem tud pontos választ adni rá...és kerüli is a magyarázatot, bár nyugodt tőle.Mivel tudnám "visszagyógyítani" az eredeti helyzetbe, mivel én naponta kívánom őt és dícsérgetem is amikor csak jól esik neki, de semmi hatásom rá, csak annyi hogy belemegy egy hason fekvő szexbe, de mindent én csinálok, ő csak fekszik, majd elalszik orgazmusa nélkül...!!! Várható egyáltalán változás vagy így kell leélnem az életemet a klímaxig????? Help!
2014. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!