Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akiknek abszolut...

Anyukák akiknek abszolut nincs segítsége ti hogy csináljátok ezeket?

Figyelt kérdés

Hogy mentek el pl nődokihoz? Ügyeket hogy intéztek?

3 gyerkőc van , el kellene mennem ügyet intézni és nődokihoz. Fogalmam nincs hogy oldjam meg.


2014. nov. 14. 14:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
61%

Jobb esetben van apja is a gyerekeknek!

Ő nem tud rájuk vigyázni addig?

2014. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
48%
Viszem magammal oket. Nincs mas megoldas.
2014. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
58%

ügyeket a gyerekkel intézni a gyerkőccel mentem, nagyon ügyesen tud viselkedni kicsi korától, lehet mert jött velem mindenhova.

bevallom nőgyógyászhoz nem mentem míg otthon voltam vele (persze szülés utáni kontrollokra mentem), csak mikor ovis lett

2014. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Van. Nem tud rájuk vigyázni mert dolgozik.
2014. nov. 14. 14:40
 5/42 anonim ***** válasza:
39%
Amennyiben nagyobbak,ugy oviban vagy suliban van.Ha meg kicsi az jön velem. Nődokinál meg az asszisztens megfogja.Még spirált is feltették ugy hogy ott volt.Fogdokinál multkor muszáj voltam menni,ott pl szopizott a kicsi..
2014. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
biztos nincs már mindegyik otthon veled. A nagyobbak oviban, iskolában, a kicsit meg viszed magaddal. Én ezeket a hivatalos ügyeket megpróbáltam alvásidőben intézni, viszem magammal a gyereket.
2014. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kettő van, mindenhova viszem őket magammal, egyik se jár még közösségbe. Megszokták :) A nagyobbnak viszek rajzolnivaló füzetet, mesekönyvet. Vész esetére a telefonomon Bogyó é Babóca :D
2014. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Nekem is három gyerekem van. A hivatalos ügyeket el tudom intézni velük, aranyosak, viselkednek. Mondjuk ezen sokat segít a kilátásba helyezett nasi, matrica, vagy bármi. Nyáron személyit csináltattam nekik, nagyon izgultam, de édesek voltak.

Nődokihoz szombaton szoktam járni (magán), ilyenkor apa vigyáz rájuk.

2014. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Ikrek is vannak közöttük?Mert különben kizárt,hogy mindannyian 3 év alattiak.Nekem is 3 van,abból 2 volt itthon.Vittem magammal mindenhová Őket.A nőgyógyásztól a fogorvoson át(ott imádják a gyerekeket,az ölembe szoktak ülni-az egyik biztos-közben a másikkal a recepciós,vagy az asszisztensek közül valamelyik szórakoztatja)az Okmányirodán,Bankon,Nav-on át mindenhova.
2014. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
mármint a másikat...
2014. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!