Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több éve otthon lévő anyukák,...

Több éve otthon lévő anyukák, apukák, van valami hobbitok? Akár netes játék, rajzolás, zenélés, egyéb?

Figyelt kérdés
köszönöm

2014. nov. 19. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

honfoglaló és barkácsolás....babakonyhát akarok csinálni most pl :))


27 éves 3 gyerekes :)

2014. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 4 éves, napokon belül érkezik a tesó. A két gyerek között dolgoztam több mint egy évet, de csak részmunkaidőben, szóval mondhatni, hogy több éve itthon vagyok már.

Nekem a kreatívkodás a hobbim és a sütés. Szerencsére a kisfiam is szereti az ilyesmit. 1 évesen már aktívan besegített a karácsonyi készülődésbe, a mézeskalács sütésbe, szaggatott, kent, szórt. :)

Amíg én barkácsolgatok, addig ő rajzol, vág, ragaszt, fest. Idén karácsonyfa díszeket készít velem. Mesekönyvet rajzolt a mamáknak és karkötőt fog még fűzni nekik gyöngyből.

Sokszor készítek saját kezüleg ajándékot családtagoknak, barátoknak. Minden ünnepre készülünk valamivel. Imádok ajtódíszeket és lakásdekorációkat készíteni (pl képkeretek, mécsestartók). És minden évben én készítem az Adventi koszorút is. Az idei különösen csodaszép lett! :)

2014. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én olvasok meg írok. Totál kikapcsol. :)
2014. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oh és mit írsz? miket olvasol? :)
2014. nov. 19. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Kötés, horgolás
2014. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mindent olvasok, ami a kezem ügyébe kerül, mostanában kortárs írókat. Novellákat és regényeket írok. Ja, meg rendes naplót, jó lesz visszaolvasni és röhögni magamon. :D
2014. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!