Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zita vagy Zoé? Melyik tetszik...

Zita vagy Zoé? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
A férjem mindenképp Zoét szeretne, nekem is tetszik, csak nagyon sok van belőle. Nekem nagyon tetszik a Zita is. Igazából hosszú és egyedi a vezetéknév, tehát Zoéval sem lenne egy tucatneve, de mégis..
2014. nov. 19. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Zita jobban tetszik.
2014. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Zoé:)
2014. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Még egy pont a Zitának. Én erősen az ötven felé tartó korosztályba tartozom és Zita vagyok. Ez sosem volt egy felkapott név, időnként fel-fel bukkan, de sosem volt olyan korszaka amikor minden második gyereket így hívtak volna. Ritából több van, időnként voltam én is Rita.
2014. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Zita
2014. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Zoé szebb szerintem :-)
2014. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szép indkettő, de a Zoé nekem jobban tetszik. Az, hogy mennyire gyakori, arra nem lehet alapozni. Volt két olyan osztálytársam is, akiknek ritka nevü volt (én még előtte soha nem hallottam ilyen formában), csak ott.


Az én nevem nagyon gyakori, akörül lett divatos, amikor születtem, mégsem az én keresztnevemből volt kettő az osztályunkban, hanem a másik, sokkal ritkábból.


Szóval engem biztos nem fog visszatartani a gyakoriság, ha tetszik egy név:)


Gratula a babához és sok boldogságot!

2014. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Zoé...legalábbis ezen mi is gondolkodunk,bár még lehet hogy nálunk Zalán lesz belőle...még bizonytalan a neme,pedig már a 21.hétben vagyok. :)
2014. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekunk majd Zitank lesz. Ezer eve kedvenc nev.
2014. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Zita.
2014. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Zita. És ismerek egy Ziva nevű kislányt is, szép a hangzása.
2014. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!