Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apasági nyilatkozatot el...

Az apasági nyilatkozatot el lehet intézni másik önkormányzatnál is?

Figyelt kérdés
Annál az önkormányzatnál, amihez tartozom egyszerűen nem tudjuk megoldani, mert a baba apja 160 km-re dolgozik tőlem és csak hétvégén jár hozzám, de akkor ugye nem lehet semmilyen ügyet se intézni. Ha én elutazok hozzá, akkor abban a városban lévő önkormányzaton el tudjuk intézni?
2014. nov. 20. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hivatalosan az anya lakóhelyén kell intézni,de mindenkitől azt hallom,hogy máshol lakik,mint ahova be van jelentve és simán megcsinálják.
2014. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én meg úgy tudom, hogy az apa bejelentett lakóhelyén kell megcsináltatni. Első gyereknél így is tettünk, most jön a második jövőhétre kaptunk időpontot, és szintén az apa bejelentett lakhelyére kell utaznunk.
2014. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!