Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes meghirdetni olyan...

Érdemes meghirdetni olyan gyerekülést, aminek el van törve a hungarocell része?

Figyelt kérdés

Lecseréltük a régi gyerekülésünket, és amikor vettem le a huzatot, akkor láttam, hogy el van törve a hungarocell.

Érdemes így feltenni aukciós oldalra? Én személy szerint nem vennék így gyerekülést, de a férjem szerint simán el lehet adni így is, olcsón.


2014. nov. 23. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy kockáztatjátok-e egy másik gyerek életét azzal, hogy rásózzátok ezt az ülést a gondatlan szülőkre pár ezerért, vagy annyira nem hiányzik az a pár ezer forint. Én személy szerint nem tenném fel, inkább kidobnám.
2014. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam. Hogy tegyük fel a huzatot, mert az szép, hátha valakinek kell, az ülést meg tegyük ki a kuka mellé.
2014. nov. 23. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem teljesen igaz,kedves 1. válaszoló.Az én középső gyerekemnek isofixes Römer ülése van.Apósom addig húzta-vonta,amíg a fejtámlában levő hungarocellt eltörte.Felhívtuk a képviseletet,és 10000 ft-ért tudtunk venni másikat.Elég luxus lett volna a 90000 ft-os ülést kidobni.Szóval pótolható(bár nem tudom a kérdezőnek milyen márkájú ülése van).
2014. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb szemétség lenne kirakni. Innentől kezdve az ülés abszolult nem biztonsgos. Más gyerek életét kockáztatni pár ezer forintért?
2014. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
BeSafe ülésünk van. De nem merem egyben kirakni a kuka mellé, mert valami jóképességű még elviszi. Inkább felviszem a szeméttelepre.
2014. nov. 23. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En is kidobtam a miénket, amiben eltört a hungarocell. Hogy mi lett vele nem tudom, de az nem az en felelősségem ha más szülő összeszedi es a gyereket beleülteti, hanem az öve. A szemétbe dobtam, nem a védőnőnek adtam mondjuk. Ezzel az erővel a lejárt szavatosságú kaját vagy tapszert se dobjuk ki a kukába, mert mi van ha vki kiszedi es azzal eteti meg a gyereket?

Szerintem meg nyugodtan tedd a kuka mellé vagy ahova neked kényelmesebb.

2014. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!