Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az elhagyott/talált csecsemőke...

Az elhagyott/talált csecsemőket hol adják le?

Figyelt kérdés
Tűzoltóság, vagy kórház?

2014. nov. 24. 11:50
 1/8 anonim válasza:
69%
Taigetosz Az Emberi Életért Menhely És Közhasznú Alapítmány
2014. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem kórházban, de ha beviszed a tűzoltóságra, ott is átveszik biztos. Az ilyen tűzoltóság, mentők, rendőrség, ilyen helyeken tuti átveszik.
2014. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ott kell hagyni a kórház/rendőrség küszöbén egy aranyos kis kosárkában. De úgy hogy ne vegyenek észre
2014. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én tuti mentőket vagy a rendőrséget hívnám ha találnék egy babát.
2014. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
94%

Babamentő inkubátor a neve.


"2005 tavaszán az Egészségügyi Minisztérium programot hírdetett un. babamentő inkubátorok kihelyzésére az egészségügyi szogálatóknál. 2005 őszén Békéscsabán is üzembe helyezték az életmentő inkubátort a Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet Gyulai út és a Dobozi út sarkánál lévő bejáratnál, ahova anonim, azaz a kilétet nem felfefedő módon lehet újszülöttet elhelyezni."

2014. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Kórház leginkább.

De ez mitől szexuális téma?

2014. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a tűzoltókhoz? Ha találnék egy babát, a rendőrséget és a mentőket értesíteném. Nyilván, ha pl kukában van, akkor kivenném, de nem vinném el onnan, ahol találtam, hanem odahívnám a segítséget.
2014. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan én lettem azért lepontozva, mert délelőtt még a szerelem, szex témában volt a kérdés?...
2014. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!