Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba mennyi idős korától...

A baba mennyi idős korától érdemes szárítógépnek lennie otthon?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nagy segítség a szárítógép. Első babánál mikor érdemes szerintetek megvenni? Van egy sima ruhaszárítónk, amit nyáron a teraszra ki tudunk tenni, de télen is max 1,5 nap alatt meg szokott száradni 1 adag ruha.
2014. nov. 24. 17:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
van egy 4 éves lányom, de mostanáig nem is tudtam hogy van szárítógép. először számítógépnek olvastam...
2014. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem a baba korától függ, hanem az időjárástól, meg attól, hogy mennyi helyed van, mennyit mosol, ilyesmik. Nekünk kertes házunk van, de nem nem nagy, így ősszel-télen nem nagyon tudok mindent kiteregetni, rengeteget mosok a családra. Az ő ruháikat és a babáét is szárítom a szárítógéppel, nekem nagy segítség. Te tudod, mennyire használnád ki.
2014. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

6 éves a fiam és nagyon jól megvagyok szárító nélkül.

Mondjuk már csak azért se vágyom rá mert sok helyen azt olvasom hogy utána muszáj vasalni.

Teregetni viszont úgy teregetek hogy idejét se tudom mikor volt elővéve a vasalóm.

2014. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
47%

a ruha megszárad magától

szal szerintem felesleges


ellenben egy mosogatógép az már hasznosabb :-)))

2014. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
2. vagyok, van benne vasaláskönnyítő program. Azzal nagyjából nem is kell vasalni. Egyébként, amíg nem volt, én is hasonlóan vélekedtem, hogy megszárad magától, és ehhez hasonlók. Megszárad persze előbb-utóbb, de ha naponta kell mosni, van hogy 2 géppel is, akkor nálunk nincs hely a szárításhoz. Ezért vettem, szóval nekem nem fölösleges, másoknak biztos az, azt is megértem. 1 óra alatt megszáradnak a ruhák, nem kell kerülgetnem a szárítóállványt. Nem mindegy, hogy 1 nap, vagy 1 óra. De azt hozzátenném, hogy mindent nem szabad szárítóba tenni, van olyan ruha, ami nem bírja.
2014. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Lemegy 2 mosás (programtól függően 2-3 óra), beteszem együtt a szárítógépbe (max. 1,5 óra).

Ha rögtön kiveszem, akkor NEM kell vasalni.

Nem foglal annyi helyet, mint a ruhaszárító.

Nem párás a lakás.

Szóval: max. 4,5 óra elteltével a szennyes ruha a szekrényben van.

Nem értek egyet azzal, hogy felesleges lenne.

Kedves kérdező!

Ha van lehetőséged, akkor vegyél, imádni fogod. :)

2014. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%

5. válaszról jut még eszembe:

Én is tök féltem, hogy jaj, mit lehet rakni a gépbe.

A kínai cuccokon kivétel nélkül a "szárítógépben nem szárítható" ikon van.

Hát én kockáztattam: beleraktam az overállt, mert ugye az marha lassan szárad meg. Semmi baja nem lett. Nem ment össze, nem ment tönkre.

Minden bugyit, zoknit, harisnyát, farmert, cicanadrágot, pulcsit, a nem nyomott mintás pólót beleteszem. Szuper jó.

Van, amikor 3 liter vizet öntök ki a tartályból. Ez mind a lakásban párologna el...

2014. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem a gyerek korától függ....nekünk 3 gyerekünk van,kertes házban élünk,és télen is 1 nap alatt megszáradnak a ruhák.Nekem semmi,de semmi szükségem nincs rá.Viszont van 8 kg teherbírású mosógépem, mosogatógépem,nagy teljesítményű porszívóm,kenyérsütőm,jó vasalóm....ezekre van szükségem.
2014. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
És még: lepedő, ágyneműhuzat, törölközők...
2014. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Igen, a pára. Na ezért is jó. :) Én mondjuk megjártam egy pulcsival, de az az én hibám volt.

Én is nagyon szeretem, jó döntés volt, én nagyon jól ki tudom használni.

2014. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!