Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek a dvd-jére érdemes...

Kinek a dvd-jére érdemes otthon tornázni?

Figyelt kérdés
20 hós a kisfiam de még mindig van rajtam felesleg!:-(
2010. jan. 11. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rubint Réka, Béres Alexandra, mindkettő jó.
2010. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én az ezeréves Bíró Ica dvd-re nyomom.Nem annyira megerőltető, és mégis hatásos.Arra gondolok, amikor egy tetőn tornázik.Betekertem a csípőm folpakkal, és pár hét után már látszott az eredmény (ezt még a férjem is megjegyezte:).Hetente 3 alkalom elég belőle.

A Rubint Réka szerintem annak való, aki jól bírja szusszal.Hát ilyenek is vannak, de én nem tartozom közéjük.Talán pár hónap múlva igen.

2010. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szülésem előtt kondiztam, tartottam magamat, viszont szülés előtt hormonkezelést is kaptam, nem mozogtam és zabáltam. 28 Kg felesleget sikerült összerántanom:S

ma elkezdtem Béres Alexandra súlykontroll dvd-jére tornázni, az 52 perces programból 17 percet bírtam. :((((


Van itthon Pilates dvd-m is, holnap megpróbálom azt.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy nagyon nem mindegy mekkora súlyfelesleged van. Nekem még vagy 20 kilót kell fogynom, hogy bírjam Béres A. legenyhébb tornáját....

2010. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én most Norbi duci trénig tornáját.3x 25perces. nem olyan megerőltető, de jól megizzaszt. Ha már jól bírod csinálhatsz egymás után is akár 2x 25percet is. Hasizomra pedig Réka napi 5percét csinálom. Innen tudsz letölteni tornát. [link]

Az egyik válaszolótol kérdezném, melyik az a Bíró Icás torna?

2010. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miló viki k.o. a kilóknak. kicsit emberes, de túlélhető. 20 kiló plusszal is:)
2010. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem erre gondolt a válaszoló. évekig erre tornáztam, és imádtam. csak anyunál maradt a lejátszó, ezért váltottam miló vikire.

2010. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én rékázok és alexandrázok :)
2010. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Norbi Kiképzésével és Kickbox edzésével kezdtem, aztán amikor már ez kevés lett, akkor Béres Alexandráztam felváltva. Ill. töltöttem le külföldi itthon ismeretlen dvd-ket, de az a lényeg, hogy jó ugrálós legyen és ne bírjam végigcsinálni! 4 kilót fogytam fél év alatt, bár nekem csak ennyi volt a túlsúlyom. Viszont olyan izmos lettem, mint soha azelőtt! Most újból terhes vagyok, így "csak" Rubint Réka kismamatornájára nyomom, de a terveim szerint szoptatás után újból ugyanígy fogom csinálni.
2010. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én próbáltam Szandrára és Rékára, de az a baj velük, hogy egyiket sem bírom végig. Hiába csinálom a felsőtestet, hasat, combot, meg valamennyi feneket, nem olyan hatékony, mint amikor Bíró Ica Testszépítés 7 (asszem) DVD-jét csinálom. AZ nem olyan megerőltető, így végig bírom, és emiatt, így hogy 2-3 naponta megcsinálom, már 1 hét után láttam és éreztem, hogy fürgébb vagyok, és feszesebb a bőröm. Nekem is kb 20 kg plussz van, ezzel a tornával havi 4-5 kg lemegy úgy, hogy szép izom marad helyette.

Van itthon kb 15 dvd-m, ez vált be.

2010. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:01-es vagyok.Igen, arra gondoltam amit a 21:33-as írt.
2010. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!