Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitseget kerek hiszti ellen...

Segitseget kerek hiszti ellen mert a fiam nagyon hisztis es nem tudo mar hogyan kezeljam?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez ellen kuzdok enis, 2 eves a fiam! Nagyon jo gyerek volt eddig, most , hogy itt a tel es inkabb bennt vagyunk elcsintalanodott! En buntetesel probalom, ha hisztizik beteszem a kisagyba es elmagyarazom , hogy azert mert ehez es ehez nyul, es ezt es ezt teszi. Ugy veszem eszre bevallik!
2014. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
probaltam mar szepen is vele beszelni aztan megigeri hogy jo fiu lesz de aztan ha valamit nem adok meg neki amit akar akkor szinte elborul az agya es csak egyet fuj hogy"akarom",olyan mintha nem ertene meg amit mondok,mar orvoshoz is gondoltam hogy elviszem ,de nagyon ugyes az ovodaban is nem buta mert minden verset,mondokat tud,de velem mindig ezt csinalj ,bezzeg az ovonenire nagyon hallgat es ott rendesen viselkedik,de amikor engem meglat mintha kette vagtak volna,mar nincs hozza turelmem mindig szepen beszelni vele,amugy is gyengek az idegeim mert e is pszihologushoz jarok es meg afiam mindennap ratesz egy par lapattal
2014. nov. 25. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok híve semmiféle " erőszaknak", de ha nem működik tényleg semmi más és nem lehet hatni rá, hideg vízzel mosd meg az arcát (nem kell drasztikus leönteni meg semmi), többet nem fog hisztizni.
2014. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a hidegvizet is probaltam de attol meg jobban sir,mostanaban azt veszem eszre hogy minel nagyobb annal jobban tudok vele beszelni,hogy ez nem szep amit csinal es olyankor latom rajta hogy megerti,de ha megint akar vmit es en nem engedhetem meg akkor megint kezdi,abban bizok hogy minel nagyobb lesz annal jobban megerti hogy nem jo ez a hiszti
2014. nov. 26. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megserteni kerdezo. De nem lehet, hogy benned van a hiba? Enis elszoktam gondolkodni magamon, probalj mas modszereket, hadj neki nagyobb teret, nezd a reakciojat, nem tudom mit szoljak nem ismerlek es a gyerekedet sem:) Az enyemi hisztizik ha nagyapatol viszem haza, sot meg pofon is vag, de 2 percet tart meg a hazba erunk, enekelek neki, rajzolunk , segit elborogatni a poharakat( 2 eves)
2014. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem bantasz meg egyaltalan mert mar ezen is elgondolkodtam,probalok neki tobb teret hagyni de sokszor ez sem eleg neki,vele az a problema inkabb hogy ha vmit bevesz a fejebe akkor attol nem tagit,rettento akaratos,nagyon nehezen tudom meggyozni arrol hogy nem lehet pl mindent megvenni az uzletben amit meglatunk,mert elmagyaraztam neki hogy az mind penzbe kerul
2014. nov. 26. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a kulcsszó hogy Bereczki Zoltán???xd
2021. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!