Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos hogy hozni akarja a...

Jogos hogy hozni akarja a fiát, pont akkor? Szülés után

Figyelt kérdés

Nos van egy fia, akit a távolság miatt ritkán látunk, meg anyuka se nagyon engedi.

Nekem is van egy fiam, ő velünk él.

Karácsonyra várjuk a közös babákat, férjem szerint egyértelmű hogy karácsony másnapján felhozzak, ovi kezdésig...

Szerinte ellesz a 2 gyerekkel, meg nekem is fog segíteni...

Mivel császár lesz ezért úgy érzem nekem is kijàrna a pihenés, nyugodt gyógyulás... Ha esetleg előbb jön a baba, semmi akadálya, de nem 2 gyerek veszekedésére, visitasàra akarok hazajonni a kórhàzból...

Megbàntani sem akarom a párom, lehet bunkóság de nem tartom természetesnek rögtön szülés utan. Eddig bármikor hozhatta, szívesen vigyáztam rá, ugraltam körbe... De frissen műtött h

assal nem akarom..


2014. nov. 28. 16:01
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Babànkat*****
2014. nov. 28. 16:04
 2/33 anonim ***** válasza:
48%

Nem is neked kell vigyázni rá, mellesleg ne szóljál már bele, hogy a SAJÁT GYEREKÉT mikor viszi át.


Amúgy a te fiad nem zavaró, hogy otthon van? Ő nem visít, halál kssban ül egész nap?


Szánalmas vagy, kérdező!

2014. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
mennyi idos a fia? es a tied?
2014. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

4 és 5 évesek.

Nem, az én fiam megvan nevelve, övé nincs sajnos teljesen el van kényeztetve.tudom mit művelnek együtt ketten... De pár napra ő is megy mamàék hoz...

2014. nov. 28. 16:12
 5/33 anonim ***** válasza:
55%

Miért jobb a te fiad, mint az övé? Vele nem kell törődnöd a szülés után, csak a kicsivel?

Nem értem az ilyen nőket.

2014. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
42%
mint irtad ritkan latjaa fiat igy termeszetes hogy minden lehetoseget ki akar hasznalni hogy egyutt legyenek. "Kedves" elso te vagy szanalmas!!! a sajat gyereke at mas es ugyan miert ne szolhatna bele hogy a parja mikor viszi a fiat?? mert az esetek tobbsegeben ugysem apuci ugyel a gyerekre nem o ugralja korbe!! mond meg a parodnak ok vigye a fiat de akkor ugralja korbe o neg segitsen neked hogy tudj pihenni!!
2014. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nem a fiával van a bajom anyuka tehet róla hogy neki mindent szabad, nem a kisfiú...

Bármikor hozzá, csak ne szülés után. Természetes hogy utána jöhet, nyaralni is egyértelmű hogy együtt megyünk, tavaszi szünetet is itt tölti, akkor bőven felépülök.

2014. nov. 28. 16:18
 8/33 A kérdező kommentje:

Szülés után 1-2 hét nyugit szeretnék, nem hiszem hogy extra elvárás volna... Nem jobb az én fiam sem, különbséget eddig sem tettem...

Ahogy írtam picit ő is mamàék nàl lesz...

2014. nov. 28. 16:21
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarok belesyolni, meg halakn megjegyzem, megertelek, hogy egy frissen szult anyuka nem arra vágyik, hogy két kisgyereke gyfolytában körülötte veszekedjn.... ha a férjed bevállalja, hogy VÉGIG lefoglalja és ellátja a két gyereket, neked meg ha szükséged van rá segít, akkor ok....csak ismerve a legtöbb pasit, csaka stájuk nagy és egy óra után menekülni fog... elnézést, jól le leszek pontozva :) mert tul őszinte voltam , de ezt gondolom! Eleg lesz a te gyereked is szülés utáni első időkben... ha lehetne én lemondanám most a kisgyereket!!!
2014. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Tudom imádja őket, de kiboritja a saját fia a nyàvogàsàval.... Akkor boltba megy, hogy kicsit csend legyen... Menekül

nem fogja osszepakolni a szobát, nem fog főzni, mert mindkettő extra finnyás..

2014. nov. 28. 16:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!