Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kellene betiltatni,...

Hogyan kellene betiltatni, hogy ne áruljanak olyan pelenkát ami nem zár, mert nincs rajta ragasztó?

Figyelt kérdés
blokkom sincs, meg vészesetben történő pár száz forintos kis kiszerelésű pelenkáról van szó, így reklamálni nem tudok, nem is az eladókat akarom keresni ez ügyben, nem is a pénz a baj, hanem SOS-ben veszek valamit és NEM ZÁRHATÓ a pelenka, felháborító!
2014. dec. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza!
2014. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd be a fogyasztóvedelemhez
2014. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor változik a helyzet, ha a vásárlók reklamálnak a minőségére. Otthon senki sem hallja, hogy elégedetlen vagy. Mindenképp jelezni kell, hogy ez XAR! :)
2014. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezek ilyen selejtezett/II. osztályú pelusok...betiltatni nem tudod,mert olcsóbban adják az átlagnál,szerintem igény lesz rá mindig.Én is jártam már így, de többet nem veszek,mert totál idegesítő,hogy nem lehet tudni, hogy pl egy 10es csomagban mennyi a selejt...amúgy ha bármi okból kevés pelust akarsz venni a rossmannban árulnak 2 db-ot(igaz marha drága nem éri meg),meg a lidl-ben van 15 db-os kiszerelés,azt hiszem 600 ft körül, nem a legjobb minőség, de megbízható!
2014. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ha átszámolom, darabja annyiba kerül mint egy nagy kiszereléses(82 db) Pampers pelenkának a Joker kuponnal együtt...

csak azért volt olcsó, mert 10 db-os kiszerelés.


de nncs blokkom..

de akkor is. ilyet nem szabadna árulni, ez csak hagyján, hogy selejt, egyenesen használhatatlan, és aköv. darab is, meg a köv is, amit kivettem.


ok, először beszélek blokk nélkül az eladőkkal, utána fogy.véd.

2014. dec. 1. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én emailt írtam a fogyasztóvédelemnek, fényképet is csatoltam hozzá. pár hét múlva írtak vissza, hogy utánanéztek, folyik az árú leszedése a polcokról. mondjuk nem pelenka, de teljesen mindegy, nem kell hozzá blokk...


egyébként szigetelőszalag a ragasztó helyére... otthonra, pár órára azért így is jó, nem kell kidobni ha már költöttél rá ;)

2014. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel felesleges is a boltban reklamálni, ők nem tudják "megjavítani", maximum nem rendelnek belőle többször, ha tudják, hogy gagyi, de nyilván blokk nélkül pénzt nem adnak vissza. Viszont a gyártónál (külföldi pelenka esetén a forgalmazónál) már érdemes panaszt tenni a minőségre, hiszen ha a csomagoláson rajta van a nevük, akkor nem tagadhatják le, hogy tőlük származik. Belőlük esetleg még a vételárat is ki lehet csikarni, ha kitartóan fenyegeti őket az ember. Ha viszont neked nem a vételár kell, hanem az, hogy a gyártó/forgalmazó mindenképp szívjon, illetve optimista hozzáállás esetén azt szeretnéd, hogy változtasson a minőségen, akkor a fogyasztóvédelmet kell értesíteni.
2014. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!