Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Martin és Bernárd kisfiaim...

Martin és Bernárd kisfiaim után várjuk a 3. fiúbabánkat:-) Milyen nevet választanátok?

Figyelt kérdés
A fiú nevek minden alkalommal nehézségeket okoztak nekünk:-)Férjemnek a Rajmond, nekem a Lénárd tetszik....Mi a véleményetek a nevekről? Esetleg javaslatok? Hevesi név mellé.
2014. dec. 4. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Elsőre az előző nevek alapjàn a Lóránd-ot tanàcsoltam volna, de a Lènàrd lehet jobb nektek :-)

Egyèbkènt gratulàlok a picihez

2014. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is tetszik ezek mellé a Lénárd :)
2014. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszönöm :-)
2014. dec. 4. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is nagyon tetszik a Lénárd név, de a Hevesi után a Rajmond is jól hangzik.
2014. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Havasi Edvárd

Havasi Henrik jutott először eszembe,

De a Rajmond is tök jó!!

ESetleg a Roland.

Gratulálok a 3. kisfiuhoz!!

Nekem is három fiam van! :))

2014. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én is gratulálok neked! Milyen az élet 3 fiúval? Én egy kicsit félek...:-) Nálunk mk. fiú nagyon eleven, és a pocaklakó is annak ígérkezik:-)Hogy hívják a gyerekeket?
2014. dec. 4. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

A Lénárd név nagyon tetszik, a Rajmond igazán sose tetszett.

Gratulálok a fiúkhoz! :)

2014. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A Lénárd és a Konrád 2 kedvenc nevem. Szerintem a Konrád is nagyon jol illene a 2 tesó nevéhez 😊

Gratula 😊

(Nekem a Bernárd és a Lénard elégge hasonlít így én egy más dallamú nevet választanék de ez én vagyok)

2014. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban illene a Lénárd helyett a Loránd, esetleg a Kornél. :)
2014. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
ezek közül a Lénárd tetszik! nekem nagyon tetszenek a ritka nevek azokból ajánlanák,hisz csak azok vannak a fejembe :Marcell,Patrik,Borisz,Gobert,Diegó,Celesztin,Izidor,Dilon,Benett,Brendon,Viktor
2015. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!