Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A családi pótlékot jelenleg a...

A családi pótlékot jelenleg a férjemnek utalják. Lehet kérvényezni, hogy nekem, az én bankszámlámra utalják?

Figyelt kérdés
Különösebb oka nincs,csak annyi,hogy márciustól gyesen leszek,és szeretném,ha valamivel több lenne az Én bankszámlámom.
2010. jan. 31. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. Kincstárban.
2010. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, bemész oda, ahol igényeltétek, és megmondod, hogy a számlaszámot módosítani szeretnéd. De azért készülj fel, hogy lehet, hogy sz*rakodnak vele egy kicsit. Nekem új számlám lett, ezért kellett a csp-nél is módosítani, és egy hónap csúszással kaptam meg a pénzemet. Eléggé morcos voltam miatta.
2010. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2010. febr. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!