Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudnék rendes középkorú...

Honnan tudnék rendes középkorú bébiszittert keríteni 3,3 éves kor alatti gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Olyas valakit szeretnék , aki viszonylag olcsó órabérrel vállalná: bevásárlás , tanácsadásra vitel , játszótéri felügyelet , ill. bölcsibe menetelhez való segítséget.[NEM ráhagynám a gyerekeimet , csak segítenie kellene, mert nagyon nehéz 3 gyermekkel ezeket biztonságosan egyedül megoldani!:)]-Még valami:Nem felelőtlenségből van 3 gyerekünk és nem másra akarjuk őket tukmálni.Párom előléptetés miatt majdnem 2 x annyi időt tölt bent a munkahelyén , és így néha napján nekem kell megoldani mindent , amit eddig együtt csináltunk.Ehhez szeretnék bébiszittert találni ("besegítőként") :)

2014. dec. 8. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

próbálj meg szétnézni a szivesseg.net oldalon!

Gyakran akad ott felajánlás ingyen gyerekvigyázásra...

Persze nem folyamatosan, de alkalomszerűen jól jöhet!

2014. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket!!

Hol az isten nyilába?? A legfontosabb marad ki mindig!

Budapesten, Pécsett, Siofókon, Debrecenben??!

Hol keresel babysittert?

2014. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jujj , elnézést...:D Budapest 6.ker.
2014. dec. 8. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok középkorú, egyetemre járok és végesek a kapacitásaim, de én pl. kölcsönös szimpátia esetén egy kis zsebpénzért cserébe (minden fillér jól j6ön diákként) szívesen vállalnék "besegítő" munkát.

Sajnos ez nekem csak rugalmasan megy a suli miatt és egyelőre nem látok előre, mert vizsgaidőszak jön (viszonylag sok szabadidővel), utána pedig új félév, új órarend.

Nekem éppen az a problémám, hogy így nem lehet találni olyan családokat, akiknek megfelelne az, hogy én is igyekszek alkalmazkodni az igényekhez, cserébe ő is. Persze megértem valahol, nincs is ebből probléma, ha valakinek minden áldott nap 8 órára kell segítség, akkor nem én vagyok az embere, ha heti 3-szor 2-3-4 órára és tegyük fel az is rugalmas, akkor simán.

2014. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak néha kellene mondjuk , havi 1 x kell őket tanácsadásra vinni.Ott elég nehéz 3-ukra rendesen figyelni...abban kellene mondjuk egy kis segítség...Ez max 2 órát venne igényben.Keddi napon du. 2órától max 3-4 óráig vagy szerdán reggel 9 órától 10-11-ig.
2014. dec. 19. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi szerintem simán belefér bárkinek, aki nem dolgozik/sulizik reggeltől estig.

Hirdess és aki szimpatikus azzal ismerkedjetek meg jobban. Ha csak ennyi segítség kéne, akkor szerintem simán találhatsz erre megbízható embert, akivel eltöltötök együtt néhány órát. Így nem olyan nagy a felelősség.

2014. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!