Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Rudolf...

Mi a véleményed a Rudolf névről? Rudi becézéséről?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem tetszik,a túró rudi jut róla eszembe:)
2014. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a Habsburgok junak eszembe erről a névről, a Rudit nem is kommentelem:)
2014. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

" utcaban lakot egy gyerek akit Rudulfnak hivtak es Nem magyar"mi koze van ehez a nevhez?

Akkor figyelem magyarok, magyarok mar ne is hivjak a gyerekuket Rudolfnak,mert egy cigany kisfiunak ez volt a neve 😂😂



kerdezo: nekem sem tetszik Rudolfnak ejtve meg türneto is de becezve Rudi,Rudika mar nem .

De ha neked ez a nev tetszik, akkor ad ezt a kisfiadnak. Butasag egyebkent itt kerdezni keresni, nevet mert mindenki azt fogja leirni, ami " sajat nekem tetszik nev"

2014. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nem tetszik.
2014. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
én nem azt mondtam hogy magyarok ne hívjanak így gyereket csak annyit ez a fiú jut eszembe róla de ha nagyon kötekedni akarunk akkor minden névre lehetne valami negatívumot írni. nem kell kiidézni az írásom csak a kérdésre válaszoltam!
2014. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kibabrálás a gyerekkel, felnőtt koráig szóvicceket fognak csinálni a nevéből, felnőtt korában meg visszatartják a nevetést elsőre.
2014. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
54%

a nagypapám szamarát hívták Rudinak - elsőre ez jut eszembe, másodikra a túró rudi, harmadikra a Télapó rénszarvasa, negyedikre Krisz Rudi, ötödjére Rudolf Péter

de mindezekkel együtt szerintem szép és kedves név szamár és a szarvas cukik a túró rudi finom, és nem túl gyakori név ha elképzelek egy Rudi nevű kisfiút, nagyfiút, férfit vagy bácsit mindegyiket különlegesnek képzelem.

2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
65%
Ha már így fogod elnevezni, eszedbe ne jusson Rudinak becézni, mert onnantól a kortársai igencsak megutáltatják vele a saját anyját xDDD Rudika :))))
2014. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sezlonyrugó válasza:
39%
Túró Rudolf
2014. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel semmi jó nevet ne adjunk mert mar az összes "nem magyar" ezeket használja!!amugy nekem nem tetszik Sosem adnám a fiamnak..de ha neked tetszik tapasztalatból mondom soha ne erdekelejen mit mondanak mások és azert,h Nehogy megszóljanak nem kell mindenkinek Bélának lenni!!:)
2014. dec. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!