Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lecseréltétek a rácsos...

Mikor lecseréltétek a rácsos ágyat milyen ágyat vettetek? Heverőt vagy simát? Szerintetek nem gáz, hogy egy normál gyerek ágy ennyire drága?

Figyelt kérdés
Én elképedtem.Nem vagyunk szegények,de én zsebből nem tudok 50 ezret csak úgy kifizetni egy egyszerű gyerekágyra.Heverőt kapott,az is 21000 volt bár vannak fenntartásaim vele kapcsolatban,de ennyire tellett.
2014. dec. 12. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk minden gyereknek normál felnőtt méretű ágya volt.
2014. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima, 90X200-as felnőtt ágyat kapott a 2,5 éves fiam. A keret és a matrac összesen volt 53.000 forint. Hozzáteszem akciósan vettük a matracot, amúgy elérte volna a 100 000 forintot. Piszok drága, ezért is nem vettünk gyerekágyat, nem akartuk 3 évente cserélgetni. Nagyon szeret rajta aludni a fiam.
2014. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.A normál méretű ágy is ugyanolyan drága,én is olyat akartam volna ami 90-szer 200-as,de nem volt rá keret egyenlőre...
2014. dec. 12. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi hosszabbíthatós gyerekágyat vettük az ikeában, 135-160 és 180 cm hosszokra lehet állítani. 50 ezer körül volt matracostul, pedig nem is legdrágábbat vettük bele.
2014. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk: [link]

Ennek 4 éve,akkor se volt olcsó,de nem bántuk meg.A matracot memóriahabos kókuszmatracra cseréltük(már akkor,amikor vettük),így összességében kb. 100 ezer ft volt.Ám sok sok évre letudva a dolog,és szerintem el is fogjuk tudni adni,ha már kinövei(nem méretben,mert 90x200-as).Lassan a 2 éves kislánynak is kell másik ágy,Ő is hasonló "kaliberűt" kap majd....

2014. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!