Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van több...

Szerintetek kinek van több beleszólása a gyerek nevelésébe? Annak akitől van, vagy annak aki ténylegesen neveli?

Figyelt kérdés
Nővérem párjával volt erről egy csúnya vitánk. Mindig is viharos volt a kapcsolatuk, már nem is élnek együtt. Nővérem hazaköltözött, azóta a párja(még mindig együtt vannak)hetente egyszer látogatja a kislányukat és sosem marad többet, mint egy óra. Egyszer megkértem, hogy ne káromkodjon egy pici előtt és ne poénkodjon a drogokkal, azóta mindig megy a vita, hogy én kussoljak és ne szóljak bele a gyereke nevelésébe. Igaz, hogy nem az enyém, de minden nap vele vagyok, a sulit, alvást és a baráti találkozókat leszámítva mindig a kicsivel vagyok, így szerintem felhívhatom rá a figyelmét, hogy nem tesz jót a gyereknek.

2014. dec. 12. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kényes szitu, igazad van, de mindig be fog szólni emiatt az apa, ha őt kritizálod. Ha csak hetente egyszer van a gyerekkel, akkor nem tudja elrontani. Az ilyen dolgokat pedig inkább mondd el a nővérednek és ő szóljon erről a gyerek apjának.
2014. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az apának is van beleszólása, de az nem jelenti azt, hogy mindent megtehet. Ebben az esetben szerintem neked van igazad.
2014. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van beleszólása, ezt nem tagadom, inkább ő látja úgy, hogy nem szólhatok bele a dolgokba.

Igaz, hogy heti 1 óra nem sok idő, de felmerült, hogy gyakrabban jönne, így gyakrabban hallaná a káromkodást, illetve az ostoba beszédet. Nem hiszem, hogy a pici felfogná, hogy az apja viccből mondja a drogos, piás dolgokat.

2014. dec. 13. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
3 Igazából a nővéred dolga leállítani, ne foglalkozz vele, nem a te gyereked.
2014. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!