Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dundibb kismamák, mikortól...

Dundibb kismamák, mikortól volt 'pocakotok'? Mutattok képet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már kérdés, de nem mindenki válaszolt még :)


Én most 160/78 vagyok, 70 alá szeretnék menni. 1-2 éven belül szeretnék babát, és érdekelne, hogy hány hetesen látszott igazán a babapocak, meg hogy egy dundi test milyen pocakosan :)


2014. dec. 14. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 24-25 hetesen kezdett látszódni ruhán keresztül is.

41. héten szültem, akkor se volt nagy hasam, szerencsére én terhesség alatt semmit nem híztam, csak fogytam. Szoptatáskor viszont sajna feljött sok :(

2014. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig irigyeltem azokat a vékony kismamákat, akiknek először (és már pár hetesen) szépen alul kezdett gömbölyödni a pocakjuk.

Nekem mindkét terhességemnél a 21-22. hét körül kezdett "gyanús" hasam lenni, de akkor már kapásból az egész nőtt, gyomortól. 1-2 átmeneti hét után viszont már szép, kerek egyértelmű kismamapocakom volt. :)

2014. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok, és - magam is meglepődtem rajta - 90 kilót mutatott a mérleg, amikor 6-7 hetes terhesen elmentem a védőnőhöz. Második gyerkőc amúgy, az elsőnél híztam meg így, de asszem erre már kár hivatkozni, elég nagy a korkülönbség közöttük.

Kb. a 25. hétig néztem ki úgy, mintha csak felszedtem volna pár kilót, pedig az már egyértelműen a baba volt, súlyra nem is mutatott nagyon többet a mérleg.

Most 32 hetes vagyok, ilyen a pocakom:

[link]

2016. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szép terhes pocid van :) te tényleg 90kg v agy??? közel sem tűnsz annyinak :O
2016. jan. 2. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan nem voltam dundi,spotos alkat,98%ban lapos has 173cm/ 63 kg. De ruha nélkül 21 hetesen làtszott picit a pocim,és végig pici pocim volt. Mostani terhességem több kgval kezdtem most sajna nem vagyok lapos de sokat edzettem az elmùlt 5 évben és a 11. Héten nem làtszik semmi még ruha nélkül sem. Baràtnőm viszont màr szép pocakot növesztett 14 hetesen.
2016. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia. Én 165cm vagyok és mikor 3hónaposan rá álltam a mérlegre 90kilót mutatott. Azóta feljött 8kg és most vagyok 26 hetes és 98kg.


26 hetes kép:


[link]

2016. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező testalkatol,meg mindentől függ
2021. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!