Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak mikor kezdett el...

Kismamak mikor kezdett el latszani a pocakotok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem alapból volt egy kis hasam, mindkettő terhességemnél a 20. hét után kezdett gömbölyödni a hasam, inkább a 22. hét körül.
2014. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mások számára is láthatóan kb. a 24. hét körül.
2014. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
20. héten, addig semmi, pedig mindenki azt mondogatta, hogy hamar látszani fog (vékony vagyok és ami még fontosabb: nagyon keskeny a csípőm). De nem, addig semmi. Akkor kezdett derengeni, de a 30. hétre iszonyú nagy lett, a férjem még meg is nézett uh-val, hogy normálisan fejlődik-e a gyerek meg hogy mennyi a magzatvít (ő orvos), annyira látványosan nőtt hatalmasra egyik napról a másikra.
2014. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14 hetes lehettem mikor az egyik kollegam kiszurta h terhes vagyok es konkretan ra is mert kerdezni (addig nem tudta). a buszon a helyet a 18. het korul kezdték átadni.
2014. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
mások számára láthatóan a 24-26. hét körül.
2014. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Egy terhességem volt. 14 hetesen már volt kerek annyira, hogy testhezálló ruhában simán látszott. Vékonyabb alkat vagyok, vagyis voltam akkor is.

De ez teljesen változó.

Egyik ismerősömmel egy napra esett a terminünk, szülés előtt pár nappal találkoztunk, én már akkor voltam, mint egy bálna, ő meg úgy nézett ki, mint én 6 hónapos terhesen.

2014. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

20 hetesen én láttam, mások nem:)

Úgy 24 hetesen vált egyértelművé mindenkinek:)

2014. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 26 hetesen kezdett valami látszódni másodiknál már a 16 héten kezdett. Most vagyok 19 hetes és már látszódik rendesen. Sógornőm meg is kérdezte hogy nem lehet hogy ketten vannak? És egész más a pocakom formája is mint az elsőnél pedig elvileg ő is kisfiú lesz
2014. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 9+1 hetes és látszik.Töltsek fel képet?
2014. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
persze tolts kepet :) kivancsi vagyok :)
2014. dec. 2. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!