Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Török férjem van, igazi török...

Török férjem van, igazi török vezetéknévvel. Mi gondoltok ezekről a babanevekről?

Figyelt kérdés
Kurszán, Oguz fiú, valamint Aylin Nuray Aysun lánynevekről?

2014. dec. 15. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogyan kell kiejteni. Erről szerintem nektek kell döntenetek. Én olyan nevet adnék, amit magyarul és törökül is fel lehet ismerni.
2014. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezeket a. fiúneveket írás szerint ejtik, de igaz, hogy az ipszilonosokat például nem egyértelmű
2014. dec. 15. 10:39
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A fiúneveid anyakönyvezhetőek Mo-on, de a választott lányneveket gyanítom, kérelmezned kell.

Én inkább olyan neveket választanék, amik nem ennyire szokatlanok a magyar fül számára, illetve egyértelmű a kiejtésük, hogy ne kelljen szegénynek folyton magyarázkodnia.

Közös történelmünk miatt elég sok török eredetű keresztnevünk van, én azok közül választanék.

2014. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
De félig magyar, nem? Miért nem lesz ennek nyoma a nevében? Én csak olyat választanék, amiben látszik mindkét oldali származása, hisz pontosan olyan fontos a magyar, mint a török.
2014. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól hangzik a vezetéknévvel együtt, hajrá! A fiúnevekre nem kérdeznek majd vissza valószínűleg (ha ez nektek fontos szempont), de a lánynevekre biztosan.
2014. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
3.rosszul tudod!Amennyiben az egyik szülő nem magyar,olyan nevet adnak,amilyet csak szeretnének.Ráadásul az eredeti írásmóddal.Pl.a Dzsesszikát Jessica-ként,a Szebasztiánt Sebastian-ként,stb. stb.
2014. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Lánynévnek nem lenne jobb esetleg Aisa?

Az itthon is engedélyezett,magyarok is ki tudják ejteni.

2014. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Oguz és Aysun tetszik nagyon.
2014. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva engem zavarna, ha pl. Kovács Marikaként mennék az oviba a gyerekemért, pl. Omar Aysun-ért. Úgy érezném egy fél világ választ el minket egymástól.
2014. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szép nevek, az én férjem is török, a mi fiùnk Talha lett.

A Noray tetszik nekem is. Ha a következő kislány lesz, Gülsüm, Filiz, Sumeye vagy Ceydanur lesz.

2014. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!