Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyek azok a pillanatok,...

Melyek azok a pillanatok, amikor úgy érzed, hogy nagyon jó anyának lenni?

Figyelt kérdés
Írhattok szentimentális hülyeségeket is, én pl. imádom teregetni a lányom ruháit, tök mindegy, hogy aznap már a 3. mosást rakom fel a szárítóra, mindig olyan melegséggel tölt el, ahogy rakosgatom a kis ruháit.
2014. dec. 15. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Tulajdonképpen bármikor. Bár a szentimentalizmus rám pont nem jellemző, úgyhogy nem élek meg semmit úgy, hogy jajj, most de párás lett a szemem.

Inkább feldobottság, öröm.

Hat hetes koráig volt csak melós, azóta alszik, eszik, vigyorog, gyakorlatilag gond semmi, öröm annál több.

2014. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ülök a szőnyegen, csendben, és nézem, mit csinál. Magában játszik, pakol, gagyog, és nem érzek mást, csak azt, hogy egyszerűen csodálatos gyerek. Szeretem, amikor megkapaszkodik a hajamban, odahajol, összenyálaz és morog (puszit ad), amikor mindenki megfordul a boltban, mert köszönget és vigyorog, amikor elalszik a karomban, elnehezül a kis teste és feltétlen bizalommal elhagyja magát... nagyon jó anyának lenni! :) Persze sikít, hisztizik, karmol és néha harap, mindig lekapja a szemüvegem, és sosem várja meg nyugalomban a peluscserét, néha szétszórja az ételt, stb., akkor anynira nem jó érzés :D de elmúlik. :)
2014. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Alapjáraton én is az anti-szentimentalizmus megtestesítője vagyok, de a lányom valahogy új dolgokat is kihoz belőlem, még csak most ismerkedem az új önmagammal :D


Én is szeretem nézni ahogy pakol, rámol, felfedez.

2014. dec. 15. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Én akkor érzem ezt a legjobban, mikor a 2,5 éves fiam csak úgy magától odajön, átöleli a nyakam és azt mondja: "Szejetlek, Anya".
2014. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha ránézek ..vagy nézem amikor alszik vagy megérintem vagy fürdetem vagy öltöztetem mindig azt érzem hogy milyen jó anyának lenni...tegnap még sírva is fakadtam amikor a kis haját simogattam :)


egy érzelgős anyuka :D

2014. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én minden pillanatát imádom. Még amikor hisztizik üt vág harap mert ez is velejár és itt van velem. Van mikor csak nézem hogy ki be pakol kutyával játszik odaszalad hozzám megölel. Most pl beteg és mindig bújik, bízik bennem.
2014. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindet. De van most egy, ami miatt extrán.


Úgy fél éve (2,5 éves) nagyon-nagyon empatikussá vált, addig is jellemző volt rá, azóta extrán. Két napja óriásit estem a lépcsőn, fogtam a kezét is, időben elengedtem, ő nem esett el, de nagyon kiment a bokám (persze fel tudtam állni, semmi vész nem volt, de biztosan ijesztően nézett ki). Odalépdelt hozzám a lépcsőn, mellém ült, és azt mondta: "Szemmi baj anya, annyira szeretlek, nem esett bajod?"...


Ha ismernél... Kicsit sem vagyok szentimentális. De most is majdnem bőgök, ha eszembe jut... <3

2014. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyobb fiam 10 éves,elsős volt,mentem érte a suliba,odaszaladt hozzám ,azt mondta szeret,és nagyon hiányoztam neki.Ott a többi gyerek-szülő előtt.

Amikor a kezük becsúszik a kezembe,pedig már azt hinném,hogy nagyok hozzá.Amikor ovis anyáknapján a papírszívre az van írva:azért szeretem az anyukámat,mert ő is szeret engem(a többi gyerek azt írta,mert finoman főz,olvas mesét stb.)

Amikor este hazajövök a munkából és még mindig elém szaladnak.

Amikor megköszöni,hogy vesződtem vele,hogy megtanulja azt a nagyon nehéz verset.

Írhatnám holnapig:)

2014. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!