Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szült valaki mostanában Egerbe?

Szült valaki mostanában Egerbe?

Figyelt kérdés

Az érdekelne milyen ott az ellátás? Milyen az orvosok, nővérek? Milyen a szobák. Szóval igazából minden. :)

Mit kell vinni a babának?



2014. dec. 18. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szia. augusztusban szultem ott de megfogadtam hogy soha tobbet. az orvosokkal nem volt bajom de a noverkekkel nagyon is volt. csaszaroztak ejjel es az ejjeli nover aranyos volt de aki refgel valtotta.. semmit nem mobdtak el hogy mit hogyan kell a babaval csinalnom hogy mi hogyan mukodik a korhazban. konkretan veszekedett hogy hogyan lehetek ennyire kover hogyan hizhattam ennyit.. hat kiakadtam. nem tudott a kicsi szopizni es allandoan csak azt hajtogattak h tegyem mellre de egyszer se segitettek vna. mar 3 napja megvolt a kicsi tejem neg nem volt es kertem vna neki tejet de nem adtak mondvan h ez bababarat korhaz... hat nemtudom mi abba jo a babanak ha hagyjak hogy ehezzen.. alomba sirtw magat a kisfiam es kozoltek hogy rossz anya vagyok mert nem etetem a fiam. 4. napra volt tejem de szopizni meg mindig nemvtudott igy folyamatosan fejtem sirva mar a vegen es aznap amikor hazamehettunk akkor mobdtak h ja amugy azert nem tud szopizni a baba mert le vannak tapadva az izmai a nyakaban.. ugyhogy sztem az egy pocsek korhaz pocsek dolgozokkal..
2014. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. :/

Sajnos én sem hallottam jobbakat róla. Én az első babámat Miskolcon a Semmelweisbe szültem az nagyon jó kórház. És így előre félek mi lesz Egerbe mert mostmár oda tartozunk sajnos.. :/

2014. dec. 18. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged fogadj orvost és szülésznőt! A nővérek között a legtöbb rendes, akad néhány mufurc. Ahogy a csecsemősök között is. A szobák átlagosak, fürdő, wc a folyosón van. Én 2 és fél éve szültem, mindent vinni kellett a babának. A szobákban csak alkohol és gézlap volt a köldökápoláshoz.Számíts rá, hogy reggel 5- fél 6 felé ébresztő van, jönnek takarítani, lázat mérni, 6 -ra be kellett vinni a babákat az osztályra, fürdetésre.
2015. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!