Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában kissé fenyeget a...

Mostanában kissé fenyeget a kölyök. Múltkor a metrón fölállt és fölém emelte az újságot, hogy most megüt. Azonnal lemondtam a programot, ahová igyekeztünk, bár kérlelt. Tegnap pénzt kért, és a nyakamra tette a kezét, félig viccesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tizenhárom éves fiú. Apa nélkül.
2014. nov. 5. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ötleted,és olyan ismerősöd aki esetleg tudna komolyabb tanácsot adni,akkor nevelési tanácsadót javasolnék. 3 gyerek anyukája vagyok,sok mindent,és furcsa helyzeteket kellett már kezelnem,és lereagálnom,de ilyen még velünk nem történt,és én sem tudok komolyabb tanácsot adni.Szakember...minél előbb,mert most jön csak a java...15-16 évesen úgy megvadulnak,hogy csuda.
2014. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Neha nem artott volna az anyai pofon anno ... Akar mennyire is durva, de egy gyereket nevelni kell. Nyilvan, nem agyon utni az evek soran, de ha megfelelo idoben nem vagy "resen", akkor ez lesz belole.


Mit tudsz tenni? Elmondani, hogy mit, miert nem lehet! Minek, mi lesz a kovetkezmenye.

Megvonhatod a penzt tole leckeztetes gyanant, de par napon belul tuti kiirod majd kerdesnek, hogy Moert lopott megy a fiam...?

2014. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nincs semmi tekintélyed a fiad előtt.

Ez nem csak az apáknak jár, szóval ezen kelene dolgozni, miért nem tisztel.


Én is megvadultam anno, anyám sokszor le is kevert pár pofont, (másfél fejjel alacsonyabb volt nálam) el is költöztem bentlakásos suliba 14 éves koromban, de soha eszembe sem jutott ilyet csinálni.

2014. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Este ülj le vele, és alaposan beszélgess el a fejével!
2014. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elvinném családállításra, ott kiderülhetne, hogy mi a baja, és rögtön segíthet neki a terapeuta oldani a dolgot.
2014. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Megmondanám, hogy nem vagyok a haverod, hanem anyád, aki etet,itat, szállást ruhát ad. Az erődet a sportban fitogtasd, és ha lehet elvinném sportolni, és lefoglalnám némi nehezebb házimunkával, a netezést meg korlátoznám.

Bevonnék nagyapát, nagybácsit, jóbarátot, hogy vigyék el egy egy férfi programra.

Mifelénk a srácok ilyentájt fát aprítanak (vidéken élünk), és roppant büszkék magukra, meg jót tesz a feszkónak a nehezebb munka.

2014. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

amig vicces szinten marad szerintem nem kell felfújni, nem utott meg


kamasz, ennyi


legyél picit lazább


ezért lemondani programot, és hagyni hagy könyörögjön


te is egy kisgyerek szintjén állsz


38f

2014. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de ha zavar akkor beszéld ezt meg vele, hogy ez szerinted nem vicces, es kérd meg hogy ne csinálja


ha szeret, és szeret mert te vagy neki egyedül, akkor többet nem csinálja, csak normálisan kell vele beszélni

2014. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!