Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek örökké kötekedő,...

Mit tegyek örökké kötekedő, soha semmit el nem ismerő, semmivel egyet nem értő 9 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja úgy megváltozott. Szép szóból egyszerűen soha nem ért, kiprovokálja a veszekedést még egy egyszerű kézmosás miatt is. Nagyon rossz az egész helyzet.
2014. dec. 21. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Joval nagyobb mint az en gyerekeim igy tapasztalatom nincs. Ha hirtelen jott a viselkedes valtozas egy gyermek pszihologus segithet.

Gyermekkent en is jartam. Dislexiam es disgrafiam van emiatt zarkozott lettem elotte pedig kozvetlen es nyitott voltam. Par honap alatt segitett (persze kellett hozza szakember aki segitett a tanulasi zavarokat kezelni).

Mindenkeppen tortent valami ami miatt megvaltozott. Lehet csak a kiskamasz kor, lehet mas. Erdemes utanna jarni. Remelem sikerul megoldani!

2014. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!


Annyit gondolkodom rajta, hogy mi változott, mi váltja ki, mit kellene változtatnunk (azon, ami eddig jól működött). Nagyon rosszul érzem magam ebben a helyzetben.

2014. dec. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!