Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák, van itt...

Anyukák, apukák, van itt olyan, aki OLXen vett playmobilt vagy legot egy csalótól? Aki utalăs utăn eltűnt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:

jelen

augusztusba vettem csomagot, 10 zer ft. a felaod eltüntünt pénzel együtt. másfél hete rendörségesn voltam mert az illetö feljelentésre került, többb rendbeli csalás miatt. elmondta én is mit mikor hogy csináltam, visszakeresték otp keresztül az utalást át mnet a pénz és tényleg nem jött csomag. polgári peres uton be lehett volna perelni de tudod mikor ujabb pup a hátamra.

a pénzt lenyeltem ennyi . tanulo pénz volt sose utalok ezentul elöre csak cégnek

2014. dec. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és OLX igen azon az oldalon
2014. dec. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Írok privit, kíváncsi lennék, nem ugyanarról a csalóról van-e szó.
2014. dec. 23. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:

irtam én is

sajnos nem de feltehetöleg eléág sok csalo van

2014. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!