Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves szülinapra playmobilt?...

2éves szülinapra playmobilt? Ha igen melyiket?

Figyelt kérdés
Kislányomnak vennénk ilyesmit. Mik a tapasztalatok? Vagy kicsi még hozzá? Van neki egy Hello Kittis hasonló szettje és szereti. Vagy mit ajánlanál még szülinapra neki?
2012. jún. 13. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányom az első szülinapjára ilyet kapott:

[link] ő már elég korán szívesen játszogatott vele, nagyjából másfél évesen ez a két emberke volt a kedvenc játéka, kis történeteket játszott el velük, behelyettesítette a kislányfigurát saját magával stb.


Aztán folyamatosan bővítgettük a készletet, két évesen asszem vadállatos kirakót kapott, meg játszóteret szintén ebből az 123 kategóriából. Nagyon szereti... (már majdnem 4 éves és már sima playmo-t veszünk neki)

az ember és állatfigurákat simán összekombinálja a duplo-val is. A kisfiam miatt sok van abból is (kb fele-fele arányban a playmo és a duplo)

Szerintem azt érdemes végiggondolni, hogy a playmo szerepjátszós, a dulpo meg építhető is, de ugyanúgy vannak tematiuks szettjei. Mi azért kezdtünk el playmo-t venni, mert nekem sok maradt gyerekkoromból, komplett babaház bútorokkal, meg akkora vár, hogy bele tudok ülni stb, és így tulajdonképp csak kiegészítettük a kicsiknek való szettekkel. De a lányom nem annyira építkezős. A fiam miatt már muszáj volt duplo-kat beszereznünk, legalábbis építőkockás készletet. mondjuk Ő is szívesen elvan a playmobillal is, főleg a járművekkel + állatokkal - meg gondolom ha odajut korban akkor a vár+katonák nagy kedvenc lesz.


Hogy 2 évesen mik voltak még a favoritok nálunk szülinap környékén? ...pl gumi ugrálóállat, mászóalagút (korábban kapta a lányom, de imádják nagyon), kis szobai játszósátor (az alagúttal is kombinálható van nekünk, de néha csk egyik v másik van elővéve), fehér tábla amire filccel lehet rajzolni (én olyat vettem ami nem tábla hanem csak egy öntapadós fólia és az ajtajukra van ragasztva, így nem foglal külön helyet), polifoam halászós fürdőjáték, a lányom két évesen imádott mindenféle apró kis cukisággal játszani pl LPS állatkák meg pici pónik stb, meg órákig elragasztgatta volna a matricáit nem győztem venni neki, vagy akkortájt kapott rá a gyurmázásra addig nem nagyon kötötte le... mst ezek jutottak eszembe.

illetve még egy nagyon jó dolog:

L.Ü.K. bambino - keress rá a neten, SZUPER jó találmány, imádja és a mai napig rendszeresen elő van véve, kéri, szívesen használja, a legjobb beruházás volt amit valaha játékba fektettem... a fiam 2 éves, már ő is szívesen játszik vele, az egyszerűbb feladatokkal elboldogul (lányom másfél évesen kezdte)

2012. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van:

[link]


8 hónaposan kapta karácsonyra a nagyszüleitől, akkor még csak rágcsálta meg dobálta (nyilván). Eltettük, és most a héten vettük elő megint, most lett ő is két éves. NAGYON szereti! Érti, tudja, csinálja! Sikerélmény, öröm, boldogság! :)

2012. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amit a 2. linkelt az nagyon jó,kislányom is kb 1,5 évesen kapta,innen tanulta meg az állatok nevét,azóta is szívesen játszik vele,bár most (2 éves) már szerepjáték formájában. Mi mindig Duplo-t vettünk neki,a Playmobilt a rokonoktól kapta,mondván ilyen még nincs neki,de nagyon szereti azóta is.
2012. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!