Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszenek ezek a régebbi nevek?

Tetszenek ezek a régebbi nevek?

Figyelt kérdés

András,Attila,Csaba,Gábor,György,István,János,József,László,Norbert,

Ottó,Pál,Péter,Róbert,Tamás,Zoltán,Zsolt stb.

Anna,Andrea,Ágnes,Csilla,Dóra,Edit,Erzsébet,Ildikó,Ilona,Judit,Katalin,

Krisztina,Magdolna,Mária,Nóra,Rozália,Szilvia,Zsuzsanna stb.

Van akit így hívnak(gyerek vagy felnőtt)?


2014. dec. 27. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Van közte, ami tetszik.


Én pl. Ágnes vagyok, és szeretem a nevem, habár nem modern név, szerintem Áginak becézve aranyos.:)


De tetszik ezek közül az Anna, Csilla, Krisztina, Csaba, Norbert, Péter.:)

2014. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Páromat Gábornak hívják.


Ezek közül én nagyon sokat nem régi névnek mondanék. Számomra az az Erzsébet, Mária.

2014. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, tetszenek :) Bár van amit már nem adnék a gyereknek, mert félnék, hogy kicikizik miatta, például a József, István, János. Nem csúnya nevek, egyszerűen csak nem adnám a sajátomnak.

A lánynevek közül csak a Csilla nem tetszik, a többi nagyon szép :)

2014. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem Juditnak hívnak, nem szeretem a nevem (de lehet, ha anyukámat nem így hívnák, akkor tetszene), bár pár becézését szeretem.

Ezek közül tetszik: Attila, Csaba, Gábor, Péter és Tamás (favorit neveim voltak sokáig).

Zoltán bátyám és sógorom, István apám.

Női nevek közül: Andrea, Dóra, Katalin, Krisztina, Szilvia.

Anna ma már nagyon felkapott.

A fiam Szabolcs, az sem egy épp mai divatos név, de nekünk nagyon tetszik.

2014. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

23 éves páromat, Sándornak hívják. :)


Apukám főnökének a kisfia Mór, 2 éves. :)

2014. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

András, Attila, Gábor, Norbert - ezeket nem hívnám réginek. Az 5 éves fiam is Andris (nem az apja után kapta).

Anna, Dóra szerintem most is rengeteg van. Amikor én kaptam a Dóra nevet 30+ éve, még a naptárban sem volt benne. Szóval szerintem ez se régi.

De még mindig jobban tetszenek, mint a most divatos Noel, Benett, Mira és társai.

2014. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már régi vagyok, mert a kortársaim között majdnem mind van (30 éves vagyok), kisgyerekek körül ismerek Györgyöt, Andrást, Pétert, Annát, Dórát, Erzsébetet, Ilonát, Pált. Szerintem amúgy teljesen jó nevek, a Szilvia mondjuk nem tetszik.
2014. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiúkból Norbert és a Pêter tetszik, de annyira nem, hogy adnám is a fiamnak.

Lányokból a Dóra és a Nóra tetszik, de ezeket sem adnám, mert különlegesebb neveket kapnak a gyerekeink.

2014. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!