Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Hogy reagálnátok rá...

Borosta2 kérdése:

Szülők! Hogy reagálnátok rá ha 18 éves fiatok tetoválást csináltatna? Higy érdemes ezt viszonylag konzervatív családban közölni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem a szülőktől függ, hanem a TE szüleidtől.

Lényegtelen, hogy ki, mit fog ide írni, ha a TE szüleidnek úgyis más a véleményük erről..

2014. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak járnak konzervatív szülők gyk-ra.
2014. dec. 27. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen elég "gáz", hogy ez foglalkoztat. Ha szeretnéd, csináld. Ebből a szempontból tojd le anyuci és apuci mit gondol. "felnőtt" ember vagy, jogod van eldönteni. Csak, vagy spórold össze a zsebpénzt, vagy dolgozz érte, ugyanis ha külön kérsz erre, az már megint vacak helyzet, plusz az ilyen gyerekre vall...
2014. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az attól is függ, hogy mit tetováltat. De ha nem valami egetverő marhaságot, akkor nem nagyon szólnék semmit, én is 18 évesen csináltattam az elsőt (előtte nem engedték, utána meg már az volt a reakció, hogy "ha neked ez tetszik, hát a te dolgod édes lányom"). Amúgy a fiam szeretne is majd tetoválást, ha nagy lesz, persze most még ez messze van, mert csak hét éves, addigra lehet, hogy meg is gondolja magát. De 18 éves kora előtt én sem engedném, hiába, hogy nekem is van, de akkor csináltasson, amikor már tényleg a saját felelősségére be tudja vállalni. De egy 18 évesnél én már nem csinálnék ebből égzengést. Igaz, én egyáltalán nem vagyok egy konzervatív szülő ilyen téren.
2014. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!