Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy aktus után...

Lehetséges, hogy aktus után 15 nappal még ne mutassa ki a teszt, ha van baba?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor volt peteérésem, azt se, hogy mikor kéne megjöjjön, mert múlthónapban hagytam abba a fogamzásgátlót és kicsit összezavarodott a szervezetem, megjött összevissza, azon a napon, amikor azt hittem, hogy peteérésem van, azóta semmi.

Nah de a lényeg, hogy pár napja szédülök, émelygek, csináltam teszteket, mind negatív. De akkor mi ez a rosszullét? Lehetséges, hogy mégiscsak akkor volt peteérés és megfogant a baba?


2014. dec. 29. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szédülhet és émelyeghet valaki akár attól is, ha ki akar törni rajta az influenza.

Egyébként tudtommal a terhességi teszteket az elmaradt menstruáció idején szokás legkorábban bevetni. Kell a szervezetnek idő, amíg a hormonszint megemelkedik a vizeletből mérhető szintre.

2014. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát normálisan 26.án kellett volna megjönnie... De mondom, 14.én, mikor pé-m kellett volna legyen, elkezdtem vérezni, 2-3 napot. Akkor arra gondoltam, hogy összezavarodtam, és az a menzeszem, attól kezdve kezdtem el számolni, asszerint tegnap volt peteérésem. Szóval most nem tudom mi lehet, de nagyon furcsa ez a több napja tartó szédülés, émelygés, nem volt még ilyen soha.
2014. dec. 29. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

"attól kezdve kezdtem el számolni, asszerint tegnap volt peteérésem"


A 14. napon csak 28 napos ciklus esetén van ovu! Egyébként NEM!


Igen, előfordulhat, hogy nem mutatja ki 15 nap után, DE az nem fordulhat elő, hogy már émelyegsz tőle, de még negatív a teszt. Az émelygés ugyanis később jön, addigra már rég kétcsíkosnak kellene lennie a tesztnek.

2014. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!