Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adamo hintához állvány?

Adamo hintához állvány?

Figyelt kérdés
Gipszkarton a mennyezetünk,viszont nagyon tetszik ez a hinta.A kiegészítőknél láttam,hogy lehet hozzá állványt is venni.Használ valaki ilyet?Hogy vált be nektek?Tényleg 27000,-?(Ez van mellé írva.)
2010. febr. 5. 11:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés:a rugót külön kell hozzá megrendelni?
2010. febr. 5. 11:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a nagyszülőktől kaptunk ajándékba ilyen hintát, állvánnyal együtt. Valóban ennyi az ára sajnos :-( nem is értem, mi a fene kerül benne ennyibe...Bár azt írják, 1 m2 helyet foglal el az állvány, szerintem többet azért. A rugót külön kell rendelni hozzá, de sztem anélkül is jól lehet használni. Viszont ha van olyan ajtófélfátok, ahová fel lehet fúrni, oda is fel lehet akasztani, az is tökéletesen megteszi. Alapjában véve jó kis hinta, a gyerekeim szeretik (mindketten tudják használni, 1 hónapos és 2 éves), de sztem az állvány nem ér annyit.

2010. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nem gondoltam volna,hogy tényleg ennyibe kerül.Akkor majd a párom ügyeskedik,és kitalálja hogyan fúrhatnánk fel valahova mégis:)
2010. febr. 10. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!