Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdrágább/legértéke...

Mi volt a legdrágább/legértékesebb dolog, amit babád, kisgyereked tönkretett vagy végleg eltüntetett?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Széttépett egy 200 Ft-os újságot, amit még nem olvastam el. Eddig ez volt a legnagyobb rongálása. (2,5 éves)
2015. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most Karácsonykor kaptam a férjemtől egy aranyláncot, Szilveszterkor egy mozdulattal letépte a nyakamból :( Így ékszerésznél kezdjük az évet.
2015. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pár ezer Ft-os játékot talán. Nagy dologra nem emlékszem.
2015. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5ezer ft-os sminkkészletemet tette tönkre a 3éves fiam,másra nem emlékszem (most 5 éves). Lányom megkapott egy 1-2ft-os játékot és azonnal tönkretette,más nem volt még nála, Ő 3 éves.
2015. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

A nagyobbik fiamnak volt egy-két húzása, de mind baleset volt.

Az egyiknél kinyitotta a cipős szekrény fiókjait, ezáltal megváltozott a szekrény egyensúlya és rádőlt. Azt hittem, figyel rá az apja, de ő elment wc-re. A szekrény meg rádőlt a gyerekre, pont úgy, hogy az apja ezáltal beszorult a wc-be. A szekrény tetején lévő parfümök törtek össze. Természetesen, egyikünk se foglalkozott akkor az anyagi kárral, szerencsére a gyerek megúszta egy karc nélkül.

A másik nagyobb értékű rongálás is véletlen volt, az apja kérte, hogy hozza ki a tabletet a hálónkból, de kifelé jövet leejtette, pont a küszöbre, egy részen bemondta az unalmast az érzékelőpanel. Szerencsére javíttatni lehetett.

Szándékosan nem rongált vagy tört még össze semmit.

A kicsinél egy cumi volt a legnagyobb érték eddig, amit elhagytunk valahol.

2015. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem maga "örömére", hanem apósom örömére tette tönkre anyósom egyik (akkor) frissen vásárolt vázáját, ami apósnak cseppet sem tetszett és gyűlölte.

Rávette valahogy az akkor közel 2 éves lányomat, hogy addig fészkelődjön, amíg "véletlen" lenem löki.


A váza eszmei értéke közel 300ezer forint volt, ritka darab, aukción vette meg anyósom potom pénzért előtte fél évvel.


Amikor minden kiderült, apósom fogta a fejét.

De, nem is ez a lényeg .. olyan fejmosást kapott tőlem apósom, hogy azóta sem mer kérni semmit a lányomtól.

2015. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó-

a kárt leszámítva egyébként cuki lehetett, ahogy nagypapi és unokája mesetkednek valamiben.

A vázát mondjuk el lehtett volna rakni valami olyan helyre, hogy ne legyen a papa szeme előtt- ha már annyira nem tetszett neki.

Szándékos rongálásra azért nem illik rávenni egy kisgyereket- ebbem tökre igazad van! :)

2015. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

akkor csak én vagyok ilyen szerencsétlen :)

De azért köszi a válaszokat!

2015. jan. 5. 11:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 80 ezres telefonom kijelzőjét nyomta meg úgy, hogy hosszában elrepedt.

(18 hós volt akkor)

2015. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért kérdező, nálatok mi történt?
2015. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!