Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 éves korom óta vagyok...

10 éves korom óta vagyok igazán úg vele hogy én nem akarok családot. Olyan nagy gond ez?

Figyelt kérdés

Kisebbkoromban se érdekelt a babázás (16éves lány vagyok) a nálam kisebbekt egyenesen utáltam, féltékenykedtem rájuk. Én voltam a kistestvér, megértettem a nővéremet hogy olykor féltékeny rám. Most se igazán van türelmem babákhoz, kicsikhez. Nővérem babábját is "meguntam vagyis nem kötött le" félóra után, igy oda adtam az apjának, s vissza mentem gépezni. De félre értés ne essék:eltudok lágyulni a kisgyerekeken, sőt olyan cukio néha. Más nyugodt vállaljon de én nem érzem hogy ÉVEKIG tudnék gyerekezni... És a férj/szerelem o....o egyenesen nem kívánom sehogyse. Szeretnék felnőttként szabadon, magam élni. Egyedül érzem igazán jóp magam vagy a barátaim közt. Ezeb oly sokan fennakadnak. Nem értem mért, csak mert mások az álmaim, vágyaim (szeretnék iró lenni, legalább egyszer látni az sarkifényt, utazni)

A szüleim viccnek foglyák fel, de én tudom hogy ez nem az.

Meg, jó pár millió éve ez a család séma megy, nekem unalmas. Az állatokat töbre tartom az embernél (tisztelet a kivételnek) imádom őket.

Egy csikóval viszont pl. Egy életre el tudnék foglalkozni.



2015. jan. 9. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond.

Én meg tudom érteni, hogy szabad, érdekes, izgalmas életre vágysz.

Mondhatnám azt is, hogy fiatal vagy még, lehet h ez alakul, változik, de nem biztos, h így van. :)

Akkor is lehet vkinek teljes élete, ha nincsen családja.


Egyébként meg érdekességként: hallottál már Alexandre & Sonia Poussin-ról? Van 2 gyerekük és járják a világot, gyalog át Afrikán, stb :)

2015. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Lehet, hogy 10 vagy 20 év mulva is így fogod gondolni, lehet, hogy nem. A te dolgod.


Nem mások elvárásai szerint kell élni, hanem úgy, ahogy belülről jön.

2015. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg fog még változni ez, amikor a veled egykorú barátaidnak már családjuk lesz, nem lesz kivel élni a szabad életet, meg majd jársz hozzuk babázni és akkor kialakulnak benned az anyai érzelmek. de ha nem akkor sincs baj csak nehogy magányos légy, 30-40 év felett már egyre nehezebb férjet fogni.
2015. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad olyan különlegesnek, 16 évesen a legtöbb lány nem akar gyereket, aztán a 99%nál ez megváltozik. Ha nem, akkor meg nem akarsz és kész, nem vagy ettől se jobb se rosszabb másnál.
2015. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én már kicsi koromban is azt tervezgettem hogy anya lesz,méteres leszek stb. De tényleg kicsi voltam, tehát van ilyen hogy valaki igy valaki ugy gondolkodik/ érez. Én 20 évesen szültem a lányomat , mindig is igy terveztem . Es az én ismerettségi körömben 2 embernek is lett babája az egyik 5 héttel fiatalabb a másik 2 hóval idősebb tehát igy nem éreztem magam úgymond egyedül :)

Attól hogy te igy gondolkodsz nem vagy rossz ember ne foglalkozz mások véleményével raersz meg családot alapítani gyereket szülni , a korodbeli lányok nem is gondolnak gyerekre :D szerintem , mar amikor en voltam ennyi idős soha nem beszélt senki arról hogy mikor szeretnének babát :)

2015. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, most nagyon jól leírtad, hogy gondolkozik egy átlag 16 éves lány. Képzeld, én sem akartam senkit, se gyereket, se barátot. Megismerkedtem a jelenlegi párommal és körülbelül 1 évre rá már elgondolkoztam, hogy én igenis szeretnék kisbabát! Előtte semmi ilyesmi nem fordult meg a fejemben! Csak a megfelelő partner kell hozzá. :)


21/L

2015. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
CSAK 16 éves vagy ennyi idősen én is kutyákat tartotam többre,de rá 10 évre már családom lett 10-15 év alatt megtud változni nagyon az ember.más lesz esetleg fontos .
2015. jan. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönömszépen mindenkinek a sok pozítív írást :'D azt hittem csupa negatívval fogok találkozni. vannak még jó emberek^^ mindenkinek nagyon köszönöm, tényleg ^^
2015. jan. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!