Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves korom óta borotválom...

12 éves korom óta borotválom a lábam, de 2 nap múlva újra kell, viszont gyantázni nem akarok, mit tegyek, hogy ne keljen annyiszor borotválni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne nézegesd annyit a lábad.
2013. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne nézegesd a lábad


vagy gyantázz

2013. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én magamból indulok ki,hogy lusta vagyok akár 4naponta ezzel foglalkozni,szóval elmegyek a kozmetikushoz,aki egy másodperc alatt letépi(egyáltalán nem fáj annyira,mint ahogy sokan előadják)és 3hétig nem kell vele foglalkoznom.

még az epilátor is jó,csak az jóval tovább tart

2013. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Falun lakok és beutazni 1 gyantázásért nem éri meg, de köszönöm az utolsónak.
2013. jún. 25. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a bajom :/ mivel most nyáriszünet van igy akkor borotválom ha megyek valahova , vagy ha nagyon zavar . De max. 4 napont borotválom .min: 2 nap... vegyél epilátort,az megéri legalább, bár a barátnőim közül legtöbben borotválják mivel nem birják az epilátort 13/l
2013. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy az a poén, hogy csak a 12, 13 éveseknél ekkora égető probléma a lábszőrösség kérdése.

pl 20 évesek más nem agyalnak ezen ennyit.

2013. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
epilátor?!:)
2013. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hideg-gyanta? Otthon is el lehet intézni a gyantázást, max. nem lesz annyira tökéletes mintha kozmetikussal csináltattad volna. Kérj meg valakit, hogy segítsen. Anyud, nővéred(ha van).
2013. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gyanta epilátor vagy ha nem birod annyira a fájdalmat krém :|
2013. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A borotvalas nem a leghasznosabb megoldás.Hamarabb kinő mint a gyantázás után szerintem inkább vagy kérd meg anyukádat vagy menj el kozmetikushoz
2014. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!