Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lejárt tápszert kaptam a...

Lejárt tápszert kaptam a patikába, blokk nélkül ők sem kötelesek kicserélni?

Figyelt kérdés
Múlt héten váltottam ki 4 doboz tápszert a patikában. Itthon csak el raktam és ma reggel mikor bontottam fel, akkor láttam, hogy mindnek 2014.12. a lejárata. Eszembe nem jutott ott megnézni, de a blokkom nincs meg. Szerintetek így visszavigyem, vagy buktam azt a több ezer forintot és még a dokihoz is mehetek új receptért?

2015. jan. 12. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben visszavinném és szépen elmondanám nekik is, hogy mi a helyzet. (amit itt is leírtál) Ha rendesek, akkor kicserélik.

Veszteni valód nincs, hiszen max. ugyanitt tartasz és kérsz új receptet a dokitól.

2015. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy próbát megér hogy vissza viszed, de te is tudod hogy blokk nélkül szinte sehol nem állnak veled szóba. de én biztos megpróbálnám, ugye a recept az még ott van, hátha kicsit segítőkészek és nem csak elhajtanak.
2015. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Sikerült valamit intézni?

2015. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed.

Nem. Blokk nélkül nem tudja kicserélni, hiába eddig mindig ott vettünk ami kellett, és hiába van ott a recept.

De nem is ez bántott, hanem az hogy annyi volt a hölgy reakciója, hogy hát ezt a tápszert kevesen veszik, így előfordulhat, de nincs annak még semmi baja. Elnézést valahogy elfelejtett kérni.

Szerintem viszont ez egy gyógyszertárban nem fordulhat elő, így életemben először panasszal fordultam a helyi jegyzőhöz és a fogyasztóvédelemhez.-ha legalább elnézést kér, akkor ezt nem teszem meg, de az hogy elintézte egy vállrándítással, az nagyon felháborított. :(

2015. jan. 14. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Megértem a felháborodásod, nagyon helyesen jártál el. Remélem lesz valami az ügyben. Majd írd meg, hogy mi lett végül.

1. voltam

2015. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!