Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kerekmesér...

Mi a véleményetek a Kerekmeséről? Anyukák, szerintetek milyenek ezek a zenék?

Figyelt kérdés
Szövegét, dallamát, animációját tekintve kérdezem. TE, mint anyuka, hogy látod? Szívesen hallgattatod a gyerekeddel?

2015. jan. 16. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Imádjuk. Mid en nap hallgatjuk, nekem is teszik páromnak is a gyerkőc pedig odáig van érte :D mid egyiket meghallgattuk mar vagy 1000x :) mid en nap megy. Az en véleményem az hogy nagyon jók :)
2015. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
borzasztó az a tehetségtelen kappanhangú kisgyerek akivel énekeltetik az igénytelen egy kaptafára készült dalaikat.Ez a véleményem.Rombolja a gyerekek ízlését.
2015. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egy felnőtt nő énekel benne. Legalábbis amiket én eddig hallottam.

Én csak nem rég futottam bele ezekbe a videókba.

2015. jan. 16. 12:35
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Nekem imadja a gyerekem. Mondjuk eloszorre elegge furcsa volt de megszerettuk. A mai modern gyerekdalok. Amugy en se tudom eldonteni h most egy no enekel vagy egy kisfiu. De nekem is jobban hasonlit egy kisfiu hangjahoz.

Semmi rosszat nem enekelnek benne amitol serulne a gyerek. Tanitjak vele a gyerekeket es szerintem jo pofa szovege van. :-) Nemelyiknel fogtam a fejemet,hogy lehet ilyet kitalalni es nevettem. De most ez a divat. :-).

2015. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Kisfiam nagyon szereti a Kerekmeseket, en azert mar unom oket. Eleinte csak a neten neztuk oket, de mar van letoltve tobb dvd is. Szerintem nagyon jok, direkt gyerekeknek valok, sokat tanulhatnak belole, pl. szinek, allathangok, vagy csak ugy a targyak nevei. Van olyan dal, amit mar kivulrol fuj a fiam. Nalunk a kedvenc az abc dal, a kutya es cica dal, valamint a zoldseg-gyumolcs dal.
2015. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rettentő bárgyú, de a kisfiam néha szokta kérni, akkor bekapcsolom neki. A gyerekek még teljesen másként látják ezeket a dolgokat mint a felnőttek, szóval az a lényeg, hogy nekik tetsszen.

Ráadásul én úgy látom, hogy némelyiknek a szövegét pl. a gyorsasága miatt még nekem is nehéz sokszor követni, azt gondolom, hogy a gyerekek kb. a negyedét se foghatják fel, de végülis nincs benne agresszió, meg semmi rossz, végülis tanítanak erre arra, szóval konkrétan rossznak nem tartom, csak bárgyúnak.

2015. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ők csinálják és éneklik. Szóval nem kisfiú :)

2015. jan. 16. 12:51
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
zeneileg, szövegileg én is borzalmasnak találom, de! a gyerekeim imádják, és még ha az egyik hozzászóló azt mondja romboljuk ezzel a gyerek zenei ízlését,ezzel nem értek egyet, a kicsiknek pont az tetszik ha rengeteg ismétlés van benne, könnyen meg tudják ők is tanulni, ezzel fejlődik a ritmusérzékük, zenei hallásuk, beszédük... így hagyom nekik hallgatni, de mellette hallgattatok normális zenét is velük :)
2015. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Felnőttként én sem szeretem őket, de ártalmasnak nem tartom őket, ezért a gyerekek nézhetik, sőt, még tanulnak is belőle. A fiamat a Dínó dal óta érdeklik pl. a dinoszauruszok, annyira, hogy apatosaurus lesz a farsangon. :)

Jobban szeretem viszont, ha olyat hallgatnak, ami az én fülemet sem bántja, pl. Gryllus Vilmos Maszkabálját, az szerintem gyereknek-felnőttnek egyaránt élvezhető.

2015. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

6. vagyok, néha elcsodálkozom azon, hogy emberek mikből tudnak pénzt csinálni(pl. a "Kerekmesélők" is).

De gyerekkönyvekben is van hasonló kaliberű, amiben van három órmótlan krix-krax, hozzá némi idétlen szöveg, három lapból áll az egész, és mégis eladják őket.

2015. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!