Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kerekmesér...

Mi a véleményetek a Kerekmeséről? Anyukák, szerintetek milyenek ezek a zenék?

Figyelt kérdés
Szövegét, dallamát, animációját tekintve kérdezem. TE, mint anyuka, hogy látod? Szívesen hallgattatod a gyerekeddel?

2015. jan. 16. 12:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon aranyos kis mesék vannak benne. Nekünk nagyon tetszik. Nem csak a fiam kedvence, hanem az unokatestvéreié is. Tartalmasak, jól énekelhetőek és nekem eszembe sem jutott, hogy nem nő énekli :D Első hallásra tudtam, hogy nő az énekes :D Kicsit fura, hogy más kisfiúnak hallotta, mondjuk én telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom, így ilyenhez van hallásom :)
2015. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A gyerekeim szeretik és szokták nézni, hallgatni. Egy idő múlva nekem már unalmas és fárasztó.
2015. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miert de en tenyleg kisfiunak hallottam eloszor aztan mondtak h egy no enekli, utana mar nem tudtam eldonteni. Hiaba az en hallasom nem eleg kifinomult azert hallgatom a lanyommal szivesen a kerekmeset. :D A legtobbnek mar kivulrol tudom en is a szoveget. Szivesen enekelem neki. Nem okyan regen lett szobatiszta igy a bilidal aktualis, a fogmoso dalt szoktam neki amikor mossa a fogat, az altatodal is irto cuki, a pancsi dalt furdeskor alkalmazom. Ha setalunk a jarmuveket enekelgetjuk vagy a buszos dalt. Szoval a mindennapokhoz ki van talalva egy dalocska, minden tevekenyseghez es lehet nem mindegyiket tudja akkor kovetni a gyerek amikor hallgatja de ha te is enekeled neki hozza kapcsolja majd ahhoz amit eloben is csinalt es latott. :-)
2015. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Zenészként borzasztónak találom, főleg a zaklatott ritmusok miatt, és a nehézkes énekhang is irritál, a 3 éves lányom viszont nagyon szereti, így természetesen hallgatjuk, de inkább megtanulom a dalokat és én magam éneklem el neki gitárral, hogy a kedvében járjak.
2015. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%

Hú, én tudom, hogy ez a "sorozat" nagy népszerűségnek örvend gyerekek és sokszor felnőttek körében is, de szerintem borzalmas mind a rajzolása, mind a nő énekhangja. Szerencsére a lányom se szereti, mindig hozza a távirányítót ha véletlenül ilyet kapcsol be magától a youtube következő videónak.


Egyébként eddig én is azt hittem, hogy egy kisfiú "énekli" ilyen fásult, unalmas hangszínnel a dalokat, de most nézem a képet amit valaki itt linkelt az előbb. Ezek szerint tényleg egy felnőtt nő van a hang mögött.

2015. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Mi nagyon szeretjuk. Az 5 honapos pici lanyom is. Neki sokaig gondjai voltak a hason fekvessel, egyenesen orditott mikor atforditottuk. De bekapcsoltuk neki ezeket a zeneket, es abbahagyta a sirast, aztan egyre hosszabb ideig maradt hason fekve... Most mar nevet is ha meghallja :D Szoval nekunk terapias celzatbol is bevalt. Probaltunk mas dalokat is, de valamiert azokat vegig uvoltotte.
2015. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
21 hónapos a lányom és,naponta meghallgatja őket!Nem mindet de van több kedvence is!Az én lányom sokat tanult belőlük,szavakat,állatokat felismeri (pl:pipi,boci,cica,)próbálja énekelni is!Van egy kettő ami sérti a fülem a hangzást illetően de,mivel szereti elviselem!
2015. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lassan 5, és egy lassan 18 éves fiam. :) Mindketten imádják! :D A nagy fiamnak a Józsi bácsi, és a Hét napjai a kedvence. :) Egyszerűen imádom, amikor leül játszani a kicsivel, és együtt éneklik. :) Bár azért kicsit vicces is, amikor a nagyfiam mosogatás közben rázendít :D
2015. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!