Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló 40 éves anyaként...

Egyedülálló 40 éves anyaként milyen támogatás (kedvezményes kölcsön, kamattámogatás stb. ) jár, ha szeretnék lakást venni? Az új szocpol jár 1 gyerekre?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Az új szocpolhoz min. 2 gyerek "szükséges".
2015. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 gyerekre akkor ha aláírsz még egyet. de mindegy is, pároknak és 35 év alatt adják.

kérdezd meg az önkormányzatnál, nálunk van "fészekrakó" kölcsön, igaz csak 2M, de kamat nélkül adják :)

2015. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az általad említett támogatás, gondolom önkormányzatfüggő... és biztos nem mindenkinek, nem ugyanannyit adnak.

Illetve, nem vagyok oda állandó lakcímes, hisz pont most szeretnék oda költözni. Ennek hiányában pedig, nem ad az önkormányzat, mert nem vagyok helyi lakos. Kissé paradoxon... Azért köszönöm.

2015. jan. 9. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, önkormányzat függő, de azért megéri megkérdezni, azzal nem veszthetsz...

nálunk mondjuk pont annak adnak akinek még nincs lakása a kerületben, tehát ezzel ide akarják vonzani a gyerekeseket. lehet ahova te költöznél, jobb feltételek vannak, de lehet semmi...

2015. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015 júl. 1-től egy gyerekre is lehet a tervek szerint!szocpol helyett CSOK a neve. Keress rá a net-en, a feltételeket fejből nem tudom :-)
2015. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!