Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nehezen döntötték el, hogy mi...

Nehezen döntötték el, hogy mi legyen a gyermeketek neve? Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Még nem tudom, hogy kislányunk vagy kisfiúnk lesz, de ezeken a nevek kerültek szóba:

Izabella, Boglárka, Sarolta

Levente, Olivér, Marcell


Ti melyiket választanátok?

Bármilyen más ötletek is szívesen fogadok.


2015. jan. 17. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az Izabella és a Sarolta nem annyira tetszik, a többi nekem nagyon tetszik :) De ne a mi véleményünkre adj, a sajátotok legyen fontos!


Mi papírra írtuk a lehetséges neveket, és mindenki húzott le belőle egy-egyet.. és végül kettő maradt fenn, abból meg azt választottuk, ami dallamosabb volt a vezetéknévhez.

2015. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Boglárka és Marcell
2015. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
A Boglárka és a Levente név nekem tetszik :D
2015. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A vezetéknév nagyon rövid ( Papp)

Gondolkozunk esetleg még a Zsófián ill. Szabolcson.

2015. jan. 17. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Izabella vagy Boglárka.

Marcell vagy Levente.

2015. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Izabella/Marcell :)
2015. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Izabella/Marcell.
2015. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Saroltan kivul mind listas volt nalunk. Az egyik lanynev a lanyunk a masikat a noverem kedveert meghagytuk neki.

Babat varok es Oliver lesz ha fiu. Elozo babank Levente lett volna 😊 mindharom terhessegnel felmerult a Marcell 😊 nem tudnek donteni.

2015. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezek közül Boglárka, Levente, Oliver, Marcell kb száz fog még veletek szemben jönni az utcán.


Így én az Izabellát vagy Saroltát választanám (egyformán tetszik), fiúnévből pedig néznék egy kevésbé gyakorit.


Levente egyébként szép név.


Olivér nem tetszik, a Marcellt pedig nagyon nagyon nem tetszik.

2015. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Boglárka a favoritunk, de úgy néz ki megint kisfiunk lesz. :) Leventéből nálunk rengeteg van, a Marcell nem tetszik, az Olivértől meg a hideg ráz. Eddig a Máté az ami befutó lehet, de még nézelődünk! :)
2015. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!