Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Rubi névről?

Mit gondoltok a Rubi névről?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy unom a szappanoperás-neves kérdéseket.


Nem tetszik. Viszont anyakönyvezhető.


Rubina, Kerubina?

2015. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem rossz, a két szótagú nevek a legjobbak. Az egy szótagú kicsit fura, rövid, a három már kicsit hosszú nevet eredményezhet
2015. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nevet nem amiatt a bugyuta szappanopera miatt kérdezem, hanem mert tetszik.
2015. jan. 18. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Nem azért mert szappanoperás, hanem nem is tudom, olyan Rudis... :)


Amúgy most várjuk a második lányunkat, és mikor mondtam a nagymamámnak, hogy milyen nevet szeretnénk, nagyon megörült, mert közölte, hogy az a név benne van a mittudommilyen, szörnyedvény brazil sorozatban, amit ő nagyon szeret. Én meg néztem nagy szemekkel, mert nem egy szappanoperás név amúgy, de hát mit mondjak erre? Nagyjából teszek rá. Én biztos nem azért választottam.

Ez alapján lassan nem lehet nevet választani, mert valamilyen sorozatban benne van a név, vagy valamelyik politikus neve, vagy mert az oviban már van ilyen név stb.

2015. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem úgy,hogy Rubina jobban tetszik.
2015. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranyos, becézésnek hangzó név. Nem tudtam, hogy van ilyen anyakönyvezhető név. Egy felnőtt embernek neezen tudnám elképzelni, talán egy kevésbé becézettnek tűnő formában, amit már előttem írtak.
2015. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem tetszik, mert becenévnek hangzik és inkább állatnévnek azonosítanám. :/
2015. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!