Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elköttetted/elköttettnéd...

Elköttetted/elköttettnéd magad? Ha igen, megbántad?

Figyelt kérdés
Azok véleménye és tapasztalata érdekelne, akik elköttették vagy elköttettné magát. Miért? A párotok, a család hogy fogadta? Ki tud róla? Változott e az életed akár lelkileg, akár a szex? Megbántad e?
2015. jan. 18. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%

én 35évesen szültem a 3. gyerekemet, 3sima szülésem volt, és utána akartam megdumálni a dokimmal, hogy csináljuk meg. Abszolút elzárkózott tőle, azt modnta 40év alatt ő nem vállalja,még 3gyereknél sem, mert akármi történhet. (pl, mint szegény 3-as válaszolóval- ott nem is értem, hogy milyen doki lehetett, aki 30éves nőn 1gyerek után csinál ilyen csonkítást)

Nekem is azt ajánlotta, hogy a férjem essen túl ezen a műtéten, mert pasiknál egyszerűbb megcsinálni és vissza is fordítható, ellenben a nőknél ez már végleges.


KÉsőbb lehet nekiugrok, bár eddig is meg tudtuk oldani a védekezést máshogy.

2015. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is tervezem. 42 elmúltam, van két gyerekem akikkel egyedül maradtam, ha az új párom akarna közöset, akkor sem akarnék szülni többet (ezért is választottam olyat, akinek már van gyereke) 30 évesen nem csináltatnám meg, mert ki tudja mit hoz a sors, de most már egyértelműen igen.


Kérdező, viszont a te helyzetedben simán megtenném. Viszont muszáj róla tudni a rokonoknak? Én nem mesélném el senkinek, ez magánügy.

2015. jan. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy 4 császár után olyan a hasam, mintha megint kismama lennék, ezért sokan megkérdezik, hogy terhes vagyok e. Erre azt szoktam mondani, hogy nem, nekem már nem lehet. És ha megkérdezik, miért, elmondom. Majd jön a megrökönyödés, megjegyzések. De már fél éve nem mondtam senkinek, így jóformán már csak a szűk család piszkál.
2015. jan. 19. 06:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ez a piszkálás belőlem kihozná a bunkó állatot, én simán felcsattannék, hogy közöd??? Ha a következő terhességbe beledöglök akkor TE neveled a gyerekeimet?????
2015. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!