Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan szülőt aki...

Ismertek olyan szülőt aki megbánta a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés
Milyen okból?
2015. jan. 20. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem még senki nem mondta ki ezt soha a gyerekéről.
2015. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
halottam olyanról nem is egyről, hogy nő otthagyta az egész családot másik pasi miatt, de ugye ezt csak az exférjektől tudom, a másik oldaltól nincs infóm..
2015. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

*a nő


habár a férfiaknál ez sokkal gyakoribb, hogy lelépnek, mintha mi sem történt volna, gyerektartás is derogál nekik fizetni

2015. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ő nem akart gyereket, csak összejött. Azóta is hallgattom, hogy ő feladta a fiatalságát, meg minek szülte meg.
2015. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek. Kitalálta, hogy neki kell gyerek egy halódó kapcsolatban, hátha attól majd jobb lesz. Nem lett jobb, úgyhogy kellett még egy gyerek, hátha majd attól. Szétmentek az apával nem sokkal ezután. Azután kitalálta, hogy megvalósítja önmagát, és a munka mellé talált egy olyna hobbit, ami minden szabadidejét és hétvégéjét lefoglalja. A gyerekeivel heti pár órát tölt csak, többnyire az apjuknál vannak, vagy nagyszülőkkel.
2015. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tetvèrem ,ott hagyta a volt fèrjère a gyereket mert talált egy másik pasit .
2015. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy volt kolléganőm. Fiatalon, családi elvárás miatt szült gyereket, aztán megromlott a házassága, és elváltak. A bíróság neki ítélte a gyerekek felügyeleti jogát. A kolléganőm rosszul viselte, hogy a két kiskorú gyerek mellett nem jut ideje pasizni, randikra járni.

Konkrétan ezt mondta (szó szerint idézem): bár meddő nő lettem volna!


Eredmény: a nagyobb gyereke amint nagykorú lett, elköltözött tőle, és nem látta őt azóta sem (ennek kb. 2 éve), a kisebbik gyereke, aki még vele él, nagyon problémás (bulímia, tanulási zavarok).

2015. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!