Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan kislány kereszt...

Ismertek olyan kislány keresztnevet, ami valahogy kötődik a karácsonyhoz?

Figyelt kérdés
Nekem egyedül az Éva jut eszembe, de az nagyon nem jöhet nálunk szóba. Azért szeretnénk találni valami ilyesmit,mert a kislányunk - elvileg - karácsonykor fog megszületni.

2014. nov. 30. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Viktoria igqz az 23-an van de szep nev
2014. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Luca :) (luca napja)

A luca széket karácsony napján szabad csak befejezni! :)

Luca széke 13 napig készül!

2014. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Második vagyok.


Ha pedig fiú lenne akkor a Noel mert ennek az a jelentése, hogy karácsonykor született :)

2014. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Angyalka(vagy ennek verziói)

Mária

Hóvirág (igen, van ilyen név is)

Csillag/Csillagvirág

Krisztina (mint a Krisztus névből ..)

2014. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Off:Olyan sokan adják ezt a Lucát..az nem boszorkány név, vagy egy banyának volt a neve, és ő font széket..?
2014. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
* Off Storno (sok horrorfilmet néztem..)
2014. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Luca székére állva lehet észrevenni a boszikat :)
2014. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó, nem! Luca napkor kellet elkezdeni elkészíteni a Luca-széket. Éjféli misén arra ráállva fel lehetett ismerni a boszorkányokat. :)


Kérdezőnek, szerintem szívatás a gyereknek DIREKT a szülinapja tájáról választani nevet... Főleg a gyereket zavarja az ilyen, hiszen összemosódhat a két ünnepe, meg sűrűn kap ajándékot, aztán nagyon sokáig semmit. Nála meg még a karácsonnyal is "súlyosbítva" van. Tesóm is ilyen, karácsonyi születésű, a névnapja is akörül van és nagyon utálta, hogy nincs igazán "külön" névnapja. Az, hogy mikor születik, adott, de legalább a névnapja legyen máskor... :)

2014. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Natália!!


A Natália latin eredetű női név a dies natalis Domini kifejezésből származik, aminek a jelentése: az Úr Jézus születésnapja. Valaha a karácsonykor született lánygyerekek kapták ezt a nevet

2014. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
2-3 válaszoló vagyok. Hát ez totál kiment a fejemből pedig én is Natália vagyok :D
2014. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!